Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet biztos egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet biztos egy lány abban, hogy tetszik egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy suliba járnak, de nem ismerik egymást, szóval a beszélgetés stb kilőve.
2011. febr. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon hasonlít:DKüldjek újat?

Egyébként igen, már rég nem a kérdésemről van szó, úgy létszik örök rejtély marad:P:D

2011. febr. 2. 20:35
 62/86 Norb66 ***** válasza:

Büszkeségem??? Ezek szerint a kérdező a lányod, vagy a barátnőd?

Azt hiszem megyek, hagylak titeket.

2011. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:

Annitu, azaz én:


"Nem is a kommunikációval van baj, hanem a viselkedéssel:DHogy ezt miért csinálja, azt miért csinálja:D Ha már beszélőviszonyban lennénk nem is lenne probléma, csak oda kéne eljutni..."

kérdezőtől idézve.


Én is ismerem ezt Azzal a sráccal kapcsolatban. DE én meg tudom állapítani, hogy felém irányulóan mit miért tesz (azt h mit nem azt már kevésbé), vagyis hogy miért "durcázik" néha.

2011. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:

jah, nem, én is tegnap "ismertem meg".

azt más miatt írtam... hehe

2011. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 A kérdező kommentje:

Büszkeségem=>nevemre utalt:)

Jó neked, hogy megtudod állapítani, én nem=/Mert minden kétértelmű amit csinál(nak)..

2011. febr. 2. 20:39
 66/86 anonim ***** válasza:

Csinálnak? Kik? Nem egy célszemély van? :DD

Én se mindig,

2011. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 A kérdező kommentje:
Csinálnak: konkrétan a fiúk:DAmúgy a kérdés nem egy célszemélyre vonatkozott, hanem úgy általánosságban:)Ha egy emberre vonatkoztatunk, akkor a helyzet igencsak érdekes, és összetett:D
2011. febr. 2. 20:52
 68/86 anonim ***** válasza:

Jah... én azt hittem hogy egy személyre szűkítve érdekel téged a kérdés, és rád vonatkozólag... :)


De azt is észre lehet venni a kérdéses helyzetben, hogy az illető rád van fókuszálva, azaz a többi lány felé ilyen értelemben semleges.

De h norbinak is kedvezzünk, ez "univerzális" tulajdonság. :DD

2011. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 Norb66 ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:00

Rendben elhiszem :D

És remélem is, mert nagyon féltékeny típus vagyok. :)

2011. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 A kérdező kommentje:
Hát igen, konkrétan magamra gondoltam, de lehet az egészet általánosságba is kezelni=)Próbáltam már mindenféle tinimagazinban meg honlapon nézni, de hát ha az igaz lenne az vicces lenne:D(Gondolok itt arra h bámulás, néha szemébenézés, meg mindenféle testbeszéd)
2011. febr. 2. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!