Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet biztos egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet biztos egy lány abban, hogy tetszik egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy suliba járnak, de nem ismerik egymást, szóval a beszélgetés stb kilőve.
2011. febr. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
Igen, az egyértelmű volt, de kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdésem:) Én nagyon gátlásos vagyok, és addig nem mernék rá mosolyogni egy srácra, amíg nem tudom (vagy legalábbis valószínűnek tartom) hogy tetszem neki
2011. febr. 1. 20:20
 12/86 Norb66 ***** válasza:
Nahát az viszont baj. Ennyit azért a lány megtehet :) Bár valószínűleg a fiú biztos elmosolyodna ha egy olyan lányt lát aki tetszik neki, pl. én lehet :)
2011. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:
tudom, hogy baj, de félek h kinevetnek (volt már ilyen pár éve). Mert sokan mondják hogy ha többször bámul egy srác egy lányt akkor bejön neki. Én ilyenkor inkább arra gondolok hogy megint vmi pletyka terjed...és az meg elég hülyén jön ki ha úgy mosolygok vkire:)
2011. febr. 1. 20:29
 14/86 Norb66 ***** válasza:
Nem számít, egyszer élünk :) Aki kinevet ez miatt az meg éretlen és nem kell vele foglalkozni. Jó tudom, még ha elképzelem is rosszul esik... de hát... Nem érdemled meg hogy egy olyan fiú miatt fájjon a szíved :)
2011. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:
Jó ez igaz, de még mindig nem lettem okosabb, hogy egyáltalán honnan lehet észrevenni h egy fiú észrevett és akkor arra esetleg reagálni:D
2011. febr. 1. 20:39
 16/86 Norb66 ***** válasza:

Ha tetszel, majd úgyis szólok :D

Amúgy változó ki mivel jelzi, szóval... :)

2011. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 A kérdező kommentje:
Kössz:DxD
2011. febr. 1. 20:44
 18/86 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!

Ez a kérdés már engem is furdal több ízben. Énnekem is félénkebb révén (mint a kérdésfeltevő) van egyfajta bizonytalanságom abban, amit ilyesfajta jelenségnek vélek felfedezni (sőt, lehet már alakuló szerelemnek is,- úgy kb. fél éve).

Én úgy tapasztalom/tam, - bár a 'biztos'-ságot még valahogy most sem merem kimondani-, hogy az illetőt megilletődve látod, egyszerűen érzed ahogy egy légtérben vagytok, érzed rajta a neked átadottságot (valahogy így próbálom most ezt kifejezni). A tekintetéből is amúgy sok mindent ki lehet olvasni, ahogy az okosok mondják, és azt hiszem így van. Mi sem beszéltünk még nagyon sokat, sőt, igen keveset, de ettől eltekintve egyszerűen észrevettem rajta (fél év óta egyre inkább). (Mondjuk van egy story-ja ennek az egésznek, mert nekem ő több mint 3 éva nagyon plátói volt, szenvedtem is sokat, aztán fél éve "függetlenítettem" magam tőle, úgy hogy nagyon jó élményekkel feltöltekeztem a nyáron, és szinte kivirultam, sugároztam, éltem -> sztem erre figyelt fel Ő, miután azelőtt vélni sem mertem volna ilyet).


ha valakit érdekel még... folytathatom ;) :D

2011. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:47


Engem érdekel, folytathatod:):)amúgy ha kivirultál, akkor vszínüleg tényleg azt vehette észre (erről én is olvastam már):D

2011. febr. 1. 20:52
 20/86 Norb66 ***** válasza:
Hééé, el a kezekkel és a történetekkel, ő az enyém :D:D
2011. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!