Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet biztos egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet biztos egy lány abban, hogy tetszik egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy suliba járnak, de nem ismerik egymást, szóval a beszélgetés stb kilőve.
2011. febr. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
?:D
2011. febr. 1. 21:09
 22/86 anonim ***** válasza:

norbii, miről is beszélsz?!! :Pv Ezt meg se hallottam.


Szóval, te sorstársam, ime folytatom mondnám... :D

Szóval régebben én voltam oda úgy tőle (persze nem nyílvánosan, csak a kereteim belül, de megtudta vkitől ezt, a viselkedéséből tudtam akkor hogy ő idegen ilyen érzelmektől, viszont azért másképp viszonyult - így szótlanul is,- hozzám, mivel megtudta hogy én h viszonyulok hozzá -> remélem érthető :D). Aztán ahogy említettem a "szürke kisegérből" ugyan nagydumás nem, de pozitiv kisugárzású lettem, az arcom is lenyugodott, talán megszépített. Viszont felé egy kissé bezáródott a szívem (talán a régebbi dolgokra nézve önvédelemből is), más dolgok felé nyitottam, azokkal teltem be, mellesleg megtaláltam az örömöt a hétköznapi dolgokban is. (pozitivizmus, lágyabb arcvonások).

Nyár végén kezdődött el az Ő "felém fordulása", de akkor én még ezt nem igazán észleltem, csak később kezdtem el nyomnak vélni.


folytassam?! de csak ha valóban segítségnek érzed

2011. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 A kérdező kommentje:
Folytasd, mert érdekel:):D Valamilyen szinten segít, de mondhatjuk, hogy az esetem kicsit bonyolultabb, mint általában:)
2011. febr. 1. 21:16
 24/86 Norb66 ***** válasza:
Most esett le hogy valószínűleg lány vagy... :) Nem szóltam :D
2011. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:
Nah jó, ezen csak kicsit nevettem:D:D:D:D:D
2011. febr. 1. 21:29
 26/86 anonim ***** válasza:

Oké, folytatom (am ez is elég bonyolult, én is tudom meg az Illető is).

Szóval pl. nyár végén (a szülinapom előtt) úgy "intézte", hogy a közösségből, ahova járunk, szóval onnan társult hozzánk (hozzám és tesómhoz) és gyalog jöttünk, beszélgettünk. A nevem is mondta 1x. Ilyen együttjövős azóta se volt, ilyen "mesterkedés". Aztán az ősz eltelt, kezdtem hitetlenül felfedezni egyre elmélyültebben figyelő tekintetét felém... De szó, s beszéd nem követte mindezt. (Ilyen téren ő sem áll két lábbal a talpán :D)De aztán történt még egy komolyabb un. "cselekvés", ami pont "úgy" jött kis. De ami esetleg segíthet neked, csak kicsit elhúztam a lényeget a kérdésedre illetően... szóval: hogy nem csak rajta vettem észre, hanem annál inkább barátja, igaz cimborája figyel(get)ő tekintetén... :P

Komolyan! Haláli, de amikor abban a társaságban vagyunk (nyugodtan gondolj 50 feletti főre is :P), a barátja, nevezzük Y-nak, szemlél néha engem, de gondolom úgy mint, aki nem magának, hanem a kérdéses személynek teszi ezt. Mivel téma lehettem.


Kérdés esetleg??

2011. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 A kérdező kommentje:
Ilyen velem is volt, hogy a srác is, meg a haverja is állandóan néztek.Nah akkor léptem is, tök sokat beszélgettünk a sráccal msnen, aztán kiderült, hogy semmit nem érez, mert még mindig bele volt esve az exébe, (akivel azóta újra összejöttek:)), viszont pár hónappal utána rámírt a srác haverja, és vele lettem jóba, és utána majdnem lett is valami, csak aztán mégsem:)Szóval már az ilyenekben sem tudok bízni:D Kicsit zavaros, de remélem azért érted:)
2011. febr. 1. 21:40
 28/86 A kérdező kommentje:
Kérdés pedig: neked is bejön a srác még mindig?mert szerintem ha igen, érdemes lenne neked is kicsit nyitni felé, hogy tudja:)
2011. febr. 1. 21:42
 29/86 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok még mindig :))

Nézd, én olyan elvű vagyok, hogy a srácnak kell lépni először. Bár ahogy írom, azt hiszem, ő próbált (volna) min 2x. (amikor programja, alkalma van a közösségnek, 1 héten 1x van) az elmúlt hónapban. De én... áhh... ciki, de én megijedtem. Utána persze sajnáltam, hogy "elbaltáztam". Látom néha rajta h "szenved" ettől a vegetálástól, de valahogy nem vagyok igazából még egy 100%as belül, habár erősödtem a belsőt illetően. De vele azért más lenne.. De volt amikor nagyon jókedvű voltam, láttam hogy rá is jó hatással volt.

Amúgy ő egy ilyen lányok által álompasinak nevezett egyén fehér lovon (nem véletlenül volt az én plátói szerelmem sem évekig). Csak olyan nehéz elfogadni, hogy ő szeret esetleg engem (nem merem tényként venni)...


Mit gondolsz?!

2011. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:

Én is ezen az elven vagyok, h igenis a fiú kezdeményezzen..de mint írtad próbált, ezért írtam, hogy csak vhogy nyiss felé, nem kell feltétlenül neked elhívni, csak nem tudom. Szóval ha ritkán beszéltek pl menj oda hogy hogy van (csak ilyen felszínes beszélgetés), ha köszönni se nagyon köszöntök akkor köszönj, vagy mosolyogj, csak érzékeltesd vele, hogy neked sem közömbös:)

Amúgy megértem, hogy nem mered elhinni, szerintem én sem merném, de most hidd el nyugodtan;)

Ha gondolod írj privit, és akkor beszélhetünk emailben, vagy msnen, mert kiváncsi vagyok mi lesz a vége:)Remélem összejöttök:)

2011. febr. 1. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!