Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet biztos egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet biztos egy lány abban, hogy tetszik egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy suliba járnak, de nem ismerik egymást, szóval a beszélgetés stb kilőve.
2011. febr. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom:DLehet ha megismered őket akkor a nőkön nehezebb, de így eleinte a pasikon nehezebb:DLegalábbis nekem úgy tűnik:D

Most nem konkrétan az idiótákról beszélek, hanem úgy általában, a pasikról, h nehéz eldönteni mit gondolnak, mit akarnak:)

2011. febr. 2. 18:44
 42/86 Norb66 ***** válasza:
Hát, olyannal kell összeismerkedni aki őszinte, így elmondja mit akar és mit gondol :) :P Én (talán sajnos is)túl őszinte vagyok, de remélhetőleg így elkerülöm azt hogy majd a barátnőm ne értsen meg, vagy ne tudjon kiigazodni rajtam :) Csak jussak már el odáig...
2011. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 A kérdező kommentje:

Nem baj az ha túl őszinte vagy:)Bár lehet ezt csak azért mondom mert engem is folyamatosan vádolnak hasonlóval..:D

Nem is a kommunikációval van baj, hanem a viselkedéssel:DHogy ezt miért csinálja, azt miért csinálja:DHa már beszélőviszonyban lennénk nem is lenne probléma, csak oda kéne eljutni...

2011. febr. 2. 18:55
 44/86 Norb66 ***** válasza:

Én tuti nem viselkednék úgy, mint ahogy olvasom itt folyamatosan a kérdésekben. Bár duzzogni minden bizonnyal duzzognék, de akkor a barátnőm megkérdezné hogy mi bajom van és megpróbálna kiengesztelni, és nem itt siránkozna hogy megint mi baja van :) Legalábbis én így képzelem el :D Bár az is igaz hogy aki ennyire nem képes hogy megkérdezze tőle, olyannal nem is nagyon foglalkoznék, mert sok szeretetre van igényem, és ha nem foglalkozik velem, vagyis nem kérdezi meg mi bánt, akkor nem érdemes vele lennem :)


Amúgy kérsz palacsintát? Mielőtt meg nem eszem... :)

2011. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 A kérdező kommentje:

Hát igen, az szerintem is kicsit érdekes, hogy itt nyafognak h a barátjuk/barátnőjük miért ilyen ahelyett hogy beszélnének vele...

Amúgy milyen palacsinta?:D

2011. febr. 2. 19:06
 46/86 Norb66 ***** válasza:
Tudtam hogy ez lesz a kérdésed, le kellett volna írnom, mert már alig bírom magam visszatartani :) Van kakaós, túrós és barack joghurtos, bár a barackdarabok benne maradtak :D ) Siess a válasszal :))
2011. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:

Bocsi, kicsit leragadtam facebookon:DEgyébként a kakaós az finom*.*

Kicsit elkanyarodtunk a témától:DxD

2011. febr. 2. 19:29
 48/86 Norb66 ***** válasza:

Ne haragudj, tudtam hogy ez lesz (de ha tudtam akkor miért írtam mégis?). Na, a végén még kiderül hogy még magamat sem értem :D Akkor kanyarodjunk vissza.


Mellesleg nekem kakaós a kedvencem (még :)), de most sokkal jobban esne, ha meg tudnám valakivel osztani.

2011. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:

Nah és akkor értsünk meg titeket pasikat, ha még ti se értitek magatokat?:D

Amúgy jól veszem észre hogy nem csak nekem vannak problémáim az ellenkező neműekkel kapcsolatban?:D=/

2011. febr. 2. 19:38
 50/86 Norb66 ***** válasza:

Megmondom őszintén félig-meddig szándékosan kérdeztem rá. Gondoltam hagyom, de hát mint mondtam őszinte vagyok, ha "eltitkolnám" mit akarnék kérdezni, az nem én lennék :)


Amúgy eddig mit olvastál, hogy csak most jöttél rá, hogy az emberek azért tesznek itt fel kérdéseket, mert gondjuk van a párjukkal kapcsolatban, akik az ellenkező nemhez tartoznak, ugyebár? :P :D

2011. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!