Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet biztos egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet biztos egy lány abban, hogy tetszik egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy suliba járnak, de nem ismerik egymást, szóval a beszélgetés stb kilőve.
2011. febr. 1. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
Az hogy pl mint engem fiut megfogna 1 jo kinézetü csaj ,mindig őt bámulná, ! :D
2011. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 Norb66 ***** válasza:
Abból lehet biztos, hogyha odamennek hozzá és elhívják randira :)
2011. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
húzgálja a haját
2011. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
0%
Vagy abból hogy a fiu odamegy a csajhoz és 1 nagy pofot leteker .
2011. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmesebbnél, értelmesebb válaszokat^^ Egyébként, aki azt írta, hogy elhívja randira, az hány éves? Mert a korosztályomból hogy ha egy srác nem ismer egy lányt az csak úgy nem megy oda, h elhívja...
2011. febr. 1. 19:07
 6/86 anonim ***** válasza:
100%
kb sehonnan, a fiúk barmok, ha sokáig néz az is lehet, hogy csak bambul -.-"
2011. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
100%
ez az utolsó válasz nagyon találó volt !!!!!!!!!!!!
2011. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 Norb66 ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, de a te korosztályodban is vannak olyanok akik odamennek egy lányhoz. Azokat a fiúkat messzire kerüld el akik elvárják hogy te menj oda, mert azok (ahogy a példa is mutatja) semmit nem tennének érted. Az értelmesekkel foglalkozz, a selejtet meg hagyd meg másnak :)
2011. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
Nos kétlem h az én korosztályomban lenne ilyen (ami egyébként egyezik a tieddel:D). Nem ismerek olyan srácot, akinek ha megtetszik egy lány, csak úgy odamegy,-főleg úgy, hogy a csaj pl rá se nézett.
2011. febr. 1. 20:14
 10/86 Norb66 ***** válasza:
Azt hittem egyértelmű hogy én pont ilyen vagyok :) Jó persze ha rám sem néz akkor nem, de ha minimum rám mosolyog, akkor már azért igen :)
2011. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!