Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vergődik itt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vergődik itt rengeteg "szerelmes 14 éves"?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kérdést olvasok, ahol 13-14 évesek osztják meg "bölcs tapasztalataikat" a szerelemmel, párkapcsolattal, élettel kapcsolatban, vagy épp segítséget kérnek, mert a szüleik nem örülnek, amiért ennyi idősen pasiznak/csajoznak, esetleg teljes plátói letargiába estek a visszautasítások miatt.

Természetesen mindegyik 14 éves hangsúlyozza, hogy mindenki szerint érettebb a koránál...


Ez tényleg csak nekem furcsa? Nem vagyok álszent, sem hülye, 14 évesen nekem is voltak érzéseim, én is álmodoztam erről-arról a fiúról, én is vágytam arra, hogy barátom legyen - de mindez csak képzeletben. Eszembe sem jutott, hogy gáz, jha ennyi idősen még szűz vagyok, vagy még nem csókoltak meg, nemhogy azt higgyem, az életem megy tönkre, ha hős lovagom nem térdel a lábaim előtt. Na meg nyilván ki is vágtak volna itthonról, ha beállítok azzal, hogy járok valakivel, és így lassan 20 évesen visszagondolva: mit akar egyáltalán valaki 14 évesen egy párkapcsolattól?


2011. jan. 29. 10:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Ha felemelnék a beleegyezési korhatárt mondjuk 20 évre,akkor minden ilyen jellegű gond megszűnne.
2011. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
tehát a 13-19 éveseknek nem lehet ilyesmi gondjuk. ergo 20 év alatt semmi szerelem,szex téma, mert kicsik -.-" nem hiszem el,hogy egyes emberek ennyire maradiak és áh.. komolyan tiszta Ady.. itt a rengeteg régimódi és senki nem fogja fel hogy változás van..
2011. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Előző: A változás az jó! Feltéve,ha előre visz.De az,hogy a gyerekek is szabadon b@sszanak csak ront a világon.
2011. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

de már mióta ezt mondom. nincs itt szó semmiféle nemi életről meg félreb@szásokról. csak egyszerű járás,járogatás max csókig.. és igen az elsőnél mindenki ideges. és mernek kérdezni. de ha folyton csak lehurrogják őket/minket akkor most .. miért is van itt ez az oldal? hogy feltegyük a kérdéseinket. nem vergődünk, csak jelenleg ez számunkra a nehéz.

14L

2011. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a szerelemhez mindenkinek joga van. Hatévesen és hatvanévesen is lehetsz szerelmes.
2011. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!