Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vergődik itt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vergődik itt rengeteg "szerelmes 14 éves"?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kérdést olvasok, ahol 13-14 évesek osztják meg "bölcs tapasztalataikat" a szerelemmel, párkapcsolattal, élettel kapcsolatban, vagy épp segítséget kérnek, mert a szüleik nem örülnek, amiért ennyi idősen pasiznak/csajoznak, esetleg teljes plátói letargiába estek a visszautasítások miatt.

Természetesen mindegyik 14 éves hangsúlyozza, hogy mindenki szerint érettebb a koránál...


Ez tényleg csak nekem furcsa? Nem vagyok álszent, sem hülye, 14 évesen nekem is voltak érzéseim, én is álmodoztam erről-arról a fiúról, én is vágytam arra, hogy barátom legyen - de mindez csak képzeletben. Eszembe sem jutott, hogy gáz, jha ennyi idősen még szűz vagyok, vagy még nem csókoltak meg, nemhogy azt higgyem, az életem megy tönkre, ha hős lovagom nem térdel a lábaim előtt. Na meg nyilván ki is vágtak volna itthonról, ha beállítok azzal, hogy járok valakivel, és így lassan 20 évesen visszagondolva: mit akar egyáltalán valaki 14 évesen egy párkapcsolattól?


2011. jan. 29. 10:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném, hogy megfelelő dolog lenne az összes 14 évesre utalni. Tényleg vannak, akik érettebbek a koruknál, és az sem baj, ha érdekli őket az élet. Ezenkívül az a kor, amit ők jelenleg járnak (serdülés) együtt jár valami teljesen más gondolkodásmóddal. Hogy már 14 évesen sokan (nem mindenki) elvesztette a szüzességét, mondhatnánk valami "retro" dolognak, ugyanis pár száz éve is ez az eszme élt. A kor ismétli önmagát. :)
2011. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
0%
De az is biztos, hogy neked nem árt semmit, ha ők ilyen hamar felnőnek.
2011. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Ja, csak hogy pár száz éve a szüzesség elvesztése együttjárt a házassággal, így egy kicsit más, kedves válaszoló. Ma ez nem így van.
2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, megoszlanak a vélemények...

Nyilván itt számításba kell venni a tény, hogy mindenkinek a "saját baja a legnagyobb"...

Amikor én voltam 14 én is voltam szerelmes, menthetetlenül nagy fájdalmakkal küzdöttem:D mint a mostaniak...nyílván nem osztottam meg neten senkivel, mert akkor még net sem volt:D ha igen, csak egyes kávézókban...

Az más, hogy megosztják "fájdalmukat", "örömüket", "bánatukat" ami nyilván nekik azt is jelenti amit leírnak és más az, hogy mit CSINÁLNAK is...

Én 14-16 évesen nem köszöngettem, kacsintgattam a szexualitás fele, távolról imádtam a "nagy szerelmemet"...

Most meg ezek a gyermekek szexelnek (mert épp nem akarom d.gásnak nevezni) és hát nincs kitől tanuljanak sem semmiféle értéket sem azt, hogy mi, hogy lenne helyes. Sajnos. Én ezen vagyok elszomorodva.

Ha szépen, ha csúnyán próbálom megértetni ezekkel a gyerekekkel, hogy nem kéne, vagy nem ÍGY kéne "párkapcsolatot" kialakítani, csak támadást kapok, hogy "ők biza érettebbek a koruknál"...Nem tudom mit lehetne tenni...a szülők rontják el elsősorban, és természetesen a kortárs közeg ahol vannak (de ezt szintén a szülőkre tudom visszavezetni...) (nekem is voltak barátaim, akik hamar túlestek dolgokon én mégsem lettem "olyan" mert voltak saját értékeim, értékrendem)


Szóval alapvetően szerintem nem a "vergődéssel" van a baj, hanem azzal, hogy min "vergődnek"...

2011. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Kezdem unni, kedves válaszolók, hogy ennyire önző mindenki. "Neked ez úgysem árt" szöveg már kezd unalmas lenni.

Ha szerintetek normális, ami itt megy, ti sem lehettek okosabbak egy 14 ébves libánál, és ajánlom, hogy ne legyen gyereketek, vagy legalábbis gondolkozzatok el ezeken a dolgokon, ha odajuttok.

2011. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
De a házasság nem fizikai dolog.
2011. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
33%

12:00 olyan sötét vagy, hogy a negró világít a szádban.

Lehet, hogy unod, jogod van unni, ahogy tetszik. De kinek is ne legen gyereke? Nekem, aki szívesen meghallgatom mások problémáit, még akkor is, ha tudom, hogy 14 éves, így kinövi, túllesz rajta, vagy neked, aki lelibázod a 14 éveseket, és csak azért küldesz az anyjába mindenkit, mert TE unsz valamit... És még te dobálózol az önzőséggel.

Hát ez EPIC.

2011. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Édesanyám tanítónő, és csak annyit tudna erre mondani, hogy azért ilyenek, mert a szüleik is egyre hülyébbek. Mindent megvesznek, megengednek a gyerekeiknek, de elbeszélgetni luxus nekik. Pedig sokkal többet érne, ha inkább a gyerekükkel töltenének több időt.

A korai szexuális életről meg annyit, hogy igen, ez az első tinédzser generáció, akinek a szülei már fogamzásgátlót szedtek, hormonokkal dúsított kaján és vízen élnek. Egyre korábban kezdődik a nemi érés emiatt. Lesz ez még rosszabb is, ha nem tesznek ellene.

2011. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

"A korai szexuális életről meg annyit, hogy igen, ez az első tinédzser generáció, akinek a szülei már fogamzásgátlót szedtek, hormonokkal dúsított kaján és vízen élnek. Egyre korábban kezdődik a nemi érés emiatt. Lesz ez még rosszabb is, ha nem tesznek ellene."


Csak úgy közlöm, hogy a nagymamám 16 évesen férjhez ment (szerelemből), anyám is 15 volt amikor a szüzességét elvesztette, 18 évesen férjhez ment, az Ő szüleik még nem fogamzásgátlón éltek...A világ mit sem változik ebből a szempontból.

2011. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

mivel 14 vagyok gondoltam válaszolok.

szűz vagyok és büszke vagyok rá! azon túl 1 fiúm sem volt még, bár lehetett volna. most nagyon tetszik valaki és igenis próbálkoznék nála,vele. nem mondom hogy érettebb vagyok a koromnál, csupán annyi, hogy a 16évesek értelmes felével is tökéletesen megértetem magam, és remekül elbeszélgetünk. azt gondolom, ezzel nincs mindenki így, de lehet. egyébként pedig szeretnék valakit, akivel sétálgathatok, jól érezhetem magam és szeret úgy, ahogy én őt.


14L

2011. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!