Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vergődik itt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vergődik itt rengeteg "szerelmes 14 éves"?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kérdést olvasok, ahol 13-14 évesek osztják meg "bölcs tapasztalataikat" a szerelemmel, párkapcsolattal, élettel kapcsolatban, vagy épp segítséget kérnek, mert a szüleik nem örülnek, amiért ennyi idősen pasiznak/csajoznak, esetleg teljes plátói letargiába estek a visszautasítások miatt.

Természetesen mindegyik 14 éves hangsúlyozza, hogy mindenki szerint érettebb a koránál...


Ez tényleg csak nekem furcsa? Nem vagyok álszent, sem hülye, 14 évesen nekem is voltak érzéseim, én is álmodoztam erről-arról a fiúról, én is vágytam arra, hogy barátom legyen - de mindez csak képzeletben. Eszembe sem jutott, hogy gáz, jha ennyi idősen még szűz vagyok, vagy még nem csókoltak meg, nemhogy azt higgyem, az életem megy tönkre, ha hős lovagom nem térdel a lábaim előtt. Na meg nyilván ki is vágtak volna itthonról, ha beállítok azzal, hogy járok valakivel, és így lassan 20 évesen visszagondolva: mit akar egyáltalán valaki 14 évesen egy párkapcsolattól?


2011. jan. 29. 10:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, ne bántsd már őket. Teljesen más világban élnek, más fontos nekik. Hagyd figyelmen kívül az olyan kérdéseket, ha téged annyira zavar. Nagy a Gyik, elférünk, nem? :)
2011. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
73%
egyetértek a 10:50-eskével
2011. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
64%

Most sem vagy idősebb...

Amúgy meg ez ilyen, itt tart a világ, nem kell ezen kiakadni. Annak idején mi is több mindent engedhettünk meg magunknak, mint az elődeink, és ez továbbra is így lesz. Azt mondod lassan 20 leszel, és gondolod, hogy többet tudsz egy 14 évesnél. Én is azt hittem, amikor ennyi voltam. Most jövök rá, hogy 20 évesen is kevés voltam még észt osztani...Törődj bele, hogy romlik a világ, a te gyerekeid már ráfognak csodálkozni egy videokazettára vagy egy lejátszóra és majd elképzelhetetlennek tartják,amikor meséled nekik, hogy mi nem mobiltelefonnal és laptoppal születtünk a világra. Sajnos a gyors fejlődés az ami kihat a gyerekekre és a tv amit ont magából teszi olyanná őket, amilyenek

2011. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
67%

Sose értettem az olyanokat, akik más kérdéseit kritizálandó tesznek fel kérdést. Fölösleges ez a kérdés.

Te is nagyon jól tudod, hogy miért "vergődnek" itt. A párkapcsolatnak pedig fokozatai vannak, a párkapcsolatot tanulni kell ugyanúgy mint minden mást. Nem lesz semmi baja, ha már most tapasztalatokat szerez.


Te pedig törődj a magad dolgával, te se örülnél ha a kérdéseidet kritizálnák.

19/L

2011. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem furcsa hanem idegesítő xD akarva akaratlanul is odapillantok ahogy böngészem az oldalt nap mint nap és hát a kérdések meg az ahogy meg vannak fogalmazva... szánalmas az egész "13 évesen 5 pasim volt az sok?" jellegű kérdésektől meg már herótom van xD én 13 évesen kaptam meg a "Hogyan működik a szex ?" című könyvet anyáméktól szal ennyi... változik a világ sajnos...
2011. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
44%
Azt hiszed 19 évesen már annyira felnőtt vagy? Ne haragudj, de én még a 20 évesekről is azt gondolom, hogy nagyon gyerekek még. Csak nem írom ki...
2011. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
77%

Régen 18-19 évesen voltak szerelmesek az emberek.

Most 13-14 évesen azért szerelmesek a gyerekek, mert felgyorsult a világ, rengeteg inger éri őket, tv,internetes videók.

2011. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Nyilván nem azon van a hangsúly, hogy én hány éves vagyok, nem írtam azt, hogy kisebbfajta Buddhának érzem magam. De azért mégis más helyzetben, érettségben van egy 14 és egy 19 éves, ha a párkapcsolatokról esik szó.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat azoknak, akiknek feltűnt, hogy a kérdés nem az életkoromra vonatkozik, és ennek megfelelően válaszoltak.

2011. jan. 29. 11:01
 9/45 anonim ***** válasza:
36%

Miért ne akarna?

nem csak ma van ez így.

Rómeó és Júliában Júlia is 14 volt kb.

2011. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
53%
Nem, itt azon van a hangsúly, hogy te meg úgy gondolod, hogy TE mennyire érett vagy. Lehet, hogy egy negyvenéves embernek, aki mondjuk 15 éve házas, te számítasz egy kis éretlen p*csnek, és mondjuk a te óriási szerelmed irritálja őt. Nem gondolod? Gyűlölöm azokat az embereket, akik hatalmas unalmukban önfényező kérdéseket tesznek fel. Véletlenül nincs neked egy szuper érett párkapcsolatod, amivel foglalkozhatnál ahelyett, hogy ilyen kérdéseket teszel fel? Örülj a fejednek, hogy 20 éves vagy, mellesleg te is voltál 14, és az egy dolog, hogy te akkor ilyen voltál, más nem ilyen. És akkor mi van?
2011. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!