Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vergődik itt rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vergődik itt rengeteg "szerelmes 14 éves"?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kérdést olvasok, ahol 13-14 évesek osztják meg "bölcs tapasztalataikat" a szerelemmel, párkapcsolattal, élettel kapcsolatban, vagy épp segítséget kérnek, mert a szüleik nem örülnek, amiért ennyi idősen pasiznak/csajoznak, esetleg teljes plátói letargiába estek a visszautasítások miatt.

Természetesen mindegyik 14 éves hangsúlyozza, hogy mindenki szerint érettebb a koránál...


Ez tényleg csak nekem furcsa? Nem vagyok álszent, sem hülye, 14 évesen nekem is voltak érzéseim, én is álmodoztam erről-arról a fiúról, én is vágytam arra, hogy barátom legyen - de mindez csak képzeletben. Eszembe sem jutott, hogy gáz, jha ennyi idősen még szűz vagyok, vagy még nem csókoltak meg, nemhogy azt higgyem, az életem megy tönkre, ha hős lovagom nem térdel a lábaim előtt. Na meg nyilván ki is vágtak volna itthonról, ha beállítok azzal, hogy járok valakivel, és így lassan 20 évesen visszagondolva: mit akar egyáltalán valaki 14 évesen egy párkapcsolattól?


2011. jan. 29. 10:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
41%

szűz vagyok és büszke vagyok rá!


Hát igen ez a baj,hogy a mai fitalok csak azért tartják meg merthogy büszkék legyenek.Ez nem büszkeség kérdés,hanem ez lenne a normális!!A helyes az lenne ha a fiatalok 17 éves koruk elött nem nagyon szexelnének.Ez az én egyéni véleményem és szerintem még sokan másoknak is.

2011. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

és most megint kiforgatják a szavaimat. tehát szűz vagyok pont és büszke vagyok rá pont. próbálkoztak már nálam, de nem akartam és nem a büszkeség miatt,hanem mert nem szertettem a fiút. szerelmemmel szeretném elveszíteni. azzal akit mindennél jobban szeretek és azzal akiben feltétel nélkül meg tudok bízni.. ennyit erről.


14L

2011. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

A szüzességből nem kellene státusszimbólumot csinálni...büszke vagyok rá és társai...

Nem büszke kell lenni rá, hanem kell tudni, hogy mikor aktuális valakivel ágyba bújni...mikor nem. Nem feltétlenül "nagy szerelem"-hez kötött. Mert ha valaki azt gondolja 14 évesen, hogy "nagy Ő" akkor ezek szerint aktuális lenne "elveszíteni"...pedig aki 14 évesen nagy szerelemnek tűnik nem biztos, hogy az az igazi...


egy előző voltam...

2011. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
én viszont így gondolom,hogy kell hozzá a nagy szerelem. de persze így 14 évesen mindegy hogy mint mondok mert csak vergődök..
2011. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
78%
Mert a harmincasoknak már vergődni sincs kedvük. :)
2011. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Pedig büszkék lehetünk azokra, akik még nem vesztették el a szüzességüket fiatalon.
2011. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

14:o8

Nem azt mondtam, hogy nem kell a "nagy szerelem", csak azt, hogy akit 14 évesen annak gondol az ember, az messze nem az IGAZI:)

De mindegy mert úgyis elbeszélünk egymás mellett:)

2011. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:21


Igaza van teljes mértékben!De ez még elmondható a legtöbb 18-19 évesről is!Abban a korban is még nagyon sokat változik az ember érzelmi világa és ízlése,világképe.Lehet hogy akivel 18 évessen jól érzi magát és azt gondolja hogy ő az igazi,30 évessen lehet hogy másképpen fog vélekedni az adott szémélyről.Én úgy gondolom hogy 25-30 évessen ezt már kilehet jelenteni hogy ő az igazi.Akkora már valamelyest kialakul az ember érték rendje!Le lehet pontozni 14 évesek,vagy 18 évesek,de ez az igazság.Amig nem tapasztaljátok addig hiába beszél az idősebbik!

2011. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező!És te miért vergődsz ezen???Hogy a 14 évesek vergődnek????Hmmmm?Csak kérdem!Nem dugtak meg rendessen vagy mi van??Valami lelki bajod van esetleg??Nem találsz pasit mi?:)
2011. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

ki mondta,hogy én most 14 évesen megtalálom a nagy szerelmet?? szinte kizárt. de attól még meg lehet próbálni nem?? kell tapasztalat nem?? nem nemi életet akarok élni...


14L

2011. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!