Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy ezt mondtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ezt mondtam? Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó.A barátjával 9 hónapja vannak együtt (13/L-17/F) és megkérdezte tőlem,ha lefeküdne a barátjával akkor én lenézném e őt meg,hogy nekem mi a véleményem róla.

Én azt mondtam,hogy nem nézném le mert már tényleg régóta együtt vannak és a gyerek is rendes,én is ismerem,és csodálkoztam is rajta,hogy nem olyan perverz és nem olyan trágár beszédű mint a "mai fiatalok".

Azt is mondta,hogy védekeznének.

Szerintetek?Jól tettem,hogy ezt mondtam? ://

13/L


2011. jan. 28. 19:13
1 2 3
 21/24 Niggagirl válasza:
100%
Egyetértek az előttem írókkal. Én 18 voltam az elsőnél és akkor is csak azért mert már senki nem hitte el hogy szűz vagyok:( Megis bántam mert nem szerettem azt a fiút semmilyen szinten! 13 évesen még barbiztam:))) De emlékszek volt olyan ismerősöm aki ilyen korán elvesztette a szüzességét és ezért mindenki ribinek tartotta.
2011. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
èn is 14 voltam mikor elvesztettem,nem bántam meg nagy szerelem volt,azóta meg még modernebb világban élünk,szóval nincs mit tenni ez van,de nem értek egyet,15 éves lányom van szüz,és igen elkeserednék ha valaki megkuttyantaná,de öszinet velem jó kislány jótanuló,ugyhogy nincs ilyen veszély.Talán a kislány szüleivel sem lehet megbeszélni ugy ahogy valamikor az enyéimmel sem lehetett,ezért mondta el neked.De jól tetted hogy öszinte voltál,ami valóban igaz,ha valami bibi üt be,(sosem lehet tudni),akkor biony a fiút tényleg becsukhatják,simán!!!
2011. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem a 9 hónapnyi együtt járással van a hiba, ez elég idő ahhoz, hogy megismerje a másikat, és tudja, hogy nem csak azért van vele, hogy lefektesse. A hiba azzal van, hogy 13 éves. Még gyerek. Egyáltalán fiúznia se nagyon kellene még, nem még a szexen agyalni. De mondjuk én extra konzervatív vagyok ebből a szempontból.
2011. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
azért vagytok legjobb barátnők h mindent megbeszéljetek nem? hát ha te másképp látod mond meg neki szerintem. de az h tízen-évesen ilyen dolgokat csinálni, me még ha csak beszélnétek róla, de nekem ez magas. hát az én lányom az tuti nem fogja ilyeneken törni a fejét.én 25 vagyok és 16 voltam mikor elvesztettem a szüzességem. 13? az még nagyon gyerek.
2011. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!