Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy ezt mondtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ezt mondtam? Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó.A barátjával 9 hónapja vannak együtt (13/L-17/F) és megkérdezte tőlem,ha lefeküdne a barátjával akkor én lenézném e őt meg,hogy nekem mi a véleményem róla.

Én azt mondtam,hogy nem nézném le mert már tényleg régóta együtt vannak és a gyerek is rendes,én is ismerem,és csodálkoztam is rajta,hogy nem olyan perverz és nem olyan trágár beszédű mint a "mai fiatalok".

Azt is mondta,hogy védekeznének.

Szerintetek?Jól tettem,hogy ezt mondtam? ://

13/L


2011. jan. 28. 19:13
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Igen, de ha érzed, hogy még nem áll készen inkább állitcsd le, de amúgy meg biztasd. De ilyesmikbe inkább jobb nem bele avatkozni, te se örülnél neki.
2011. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd a következő Einstein, akkor is gyerek marad.
2011. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztathatod arról is hogy a pasija bűncselekményt követ el, ha beleegyezik ha nem...
2011. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 13 evesen meg eleg korai...en ennyi idosen remegtem egy csok utan,de semmi tobb...El is vesztettem az elso nagy szerelmem,aki szinten 17 volt es nem fekudtem le vele,pedig egy evig jartunk..Meg annyira gyerek voltam belul,attol fuggetlenul,hogy tobbnek neztem ki.

De lehet en vagyok maradi gondolkodasu,en nem tamogatnam a dolgot,az biztos.

30/N

2011. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tetted jól.

Ennyi idősen még nagyon nem kéne sze*uális életet élnie.

Én is voltam fiatal, golfoztam is eleget, de 18 és 21 között, és nem 13-14 évesekkel...

Ha valamelyik lányommal ez történne, akkor lenne hozzá néhány szavam, de hogy a gyerek orrát csúnyán kifújnám az is biztos.


29/F

2011. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát, ha az őszinte véleményedet mondtad el neki, akkor jól tetted. A legfontosabb, hogy bármit is gondolsz, őszinte legyél a barátnőddel.
2011. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

azért a pasinak legalább remélem van annyi esze, hogy nem húzza meg a kis ribancot, mert akkor lesittelik és egy ilyen kis k.rváért nem éri meg


és mielőtt megkapom a magamét, meg a lepontozást 33 éves vagyok és nő... még jó, hogy nincs korotokbeli lányom, mert már a hajam égnek állna, ha szexen járna a gyerek esze 13 évesen ...

2011. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen még nem alakul ki rendesen az ember világról alkotott képe. Ilyen fiatalon még mindent elhisz. Én 15 évesen feküdtem le először egy fiúval (vele 3 évig maradtam együtt), ő egy kicsit másképp viszonyul a szeretkezéshez, mint én. Sok olyan dologra "megtanított" ami számomra (most már) abszolút elfogadhatatlan. pl. szexben kibírhatsz egy kis kellemetlenséget, ha igazán szereted azt akivel együtt vagy... Akkoriban normálisnak gondoltam ezt a dolgot, hiszen mivel nekem ő volt az első, azt hittem normálisnak amit mellette megtapasztaltam. Ez nagyon erősen kihatott a későbbi kapcsolataimra (két fiú). kb. 2 év kemény munkája volt levetkőzni a "rossz szokásokat" (orgazmus színlelés, akkor is folytatni ha fáj, orális szex ha igazán nem akarod, nincs kedved hozzá stb stb....)

A "gyógyulást" a jelenlegi páromnak, szerelmemnek köszönhetem, akivel előtte jártam, mellette nem tudtam elhagyni ezeket a dolgokat.

Ergo: nem szabad túl fiatalon, mert nekem is csak a szerencsémen múlt, hogy nem torzult el teljesen a szexuális életem.

2011. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha annyira érett, akkor nem feküdne le vele 14 éves kora előtt, ugyanis a srácot igen keményen perbe fogják megrontás miatt, akár ő, ha szakítanak, akár a csaj szülei, ha rájönnek a dologra, jogosan viszik bíróságra a dolgot. szóval nem tetted jól.

[link] 201.§, ha esetleg konkrétan szeretnéd.

2011. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nekem a véleményem, ha még nem töltötte be a 14et és kiderül akk lesítelik a gyereket. Szerintem meggondolandó. Nem is értem 13 éves minek akar sexuális életet élni és ennek a gyereknek ilyenkor hol vannak a szülei???
2011. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!