Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy ezt mondtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ezt mondtam? Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó.A barátjával 9 hónapja vannak együtt (13/L-17/F) és megkérdezte tőlem,ha lefeküdne a barátjával akkor én lenézném e őt meg,hogy nekem mi a véleményem róla.

Én azt mondtam,hogy nem nézném le mert már tényleg régóta együtt vannak és a gyerek is rendes,én is ismerem,és csodálkoztam is rajta,hogy nem olyan perverz és nem olyan trágár beszédű mint a "mai fiatalok".

Azt is mondta,hogy védekeznének.

Szerintetek?Jól tettem,hogy ezt mondtam? ://

13/L


2011. jan. 28. 19:13
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*ezt mondtaM

Félreírtam,bocsi.

2011. jan. 28. 19:14
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Jól. Miért úgy érzed mást kellett volna?
2011. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem csak elgondolkoztam rajta.

Mert sokan nagyon ellenzik,hogy valaki ilyen hamar lefeküdjön egy ilyen idős sráccal...

2011. jan. 28. 19:19
 4/24 anonim ***** válasza:

Akkor gondoljuk végig együtt :)


a., Te elmondod neki hogy ez így nem helyes. Erre Ő gondolod nem fekszik le asráccal, mert Te azt mondtad? Dehogynem, sőt még a bizalmát is leveszti benned mert nem állsz mellette.


b., Te támogatod, lefekszik a fiúval és ennyi. El van intézve.


Szerinted melyik a jobb?

2011. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hát végülis... :/

És nektek erről mi a véleményetek?

2011. jan. 28. 19:25
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt h korai, de hiába mondunk mi bármit is úgyis megteszi. Még várhatna 2-3 évet nyugodtan, nem feltétlenül jó az ilyen korán elkezdett szexuális élet, de ez van...
2011. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Szóval hetedikes vagy nyolcadikos ÁLTALÁNOS ISKOLÁS???

Barátnőként ami szíveden az a szádon, támogatni kell ha te úgy érzed. Legalább a védekezésre gondoltak, de én ezt nem tudom megemészteni. 21L vagyok, szóval nem vagyok öreg de nekem ez félelmetes, hogy ijen idősen...mégis hol történne? minek? Én egy csóktól hónapokig lilaködben lebegtem, dehogy kelett több még. áhhhjajajj

2011. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Te nem mondtál semmi rosszat. Kb ez volt a legjobb amit mondhatnál mert szerintem úgyis le fognak feküdni...de 13 évesen?? Bocs, nem ismerem őket, általában nem vonok le így következtetéseket, de a fiú kicsit pedó, 13 évesen még kisgyerek basszus! A barátnőd meg.. igazából nem is vele van a baj hanem a szülőkkel meg a "barátjával" mert ilyen kislányt nagyon könnyű kihasználni. A korabeli lányoknál biztos nem túl sikeres. Pár év múlva nem nagy ez a korkülönbség de most! Pedóóó!

15/L

2011. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát a bnöm azért,hogy mondjam...értelmesebb az átlagnál.Elég okos és a barátja biztos,hogy nem játszik vele,mert én is ismerem.
2011. jan. 28. 19:34
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
nekem az a véleményem hogy egy 13 éves kislány ne éljen szexuális életet.szerelem járás még oké,na de sex 13 évesen?? várjon még legalább 3 évet.
2011. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!