Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válasszak? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Többi lent

Figyelt kérdés

Van két fiú az osztályban, akik tetszenek, csak egy a baj...a legjobb haverok. Mindketten odajönnek hozzám szünetekben, jól elvagyunk, de nem tudom, hogy melyiküket válasszam, mert mindkettő bókolgat nekem, az egyikkel szemeztem, mindkettő lovagias, jófejek...és nem tudom, hogy hogyan tudnék dönteni, hogy kit válasszak, mert ez a helyzet elég gázos (legalábbis nekem). 15/L

Köszi a válaszokat, és ha lehet csak normális kommenteket írjatok.


2011. jan. 26. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A szőkét!

Ezt mi hogy a büdös életbe döntsük el helyetted?!!

2011. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Azeriel ***** válasza:
válasz engem akkor nem lesz harag :P
2011. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"az egyikkel szemeztem"

szemeztetek az tetszik neked.

vagy bangráció.

2011. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a voros kis szeplos szemuvegest a sarokbol...

De most komolyan mi dontsunk helyetted?

2011. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!