Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen testtel megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen testtel megfelelne nektek egy srác?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy félreértés ne essen, a képen "én" vagyok. :D


2011. jan. 24. 21:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ha már a "test a fontos" kérdéskörnél tartunk, akkor szerintem sokkal fontosabb, h mekkora a bré, mint hogy mekkora a bicepsz :) A bicepszből úgysem érez a lány semmit, max megmarkolja, na és? :)
2011. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz srác, de még fiatal vagy. Esetleg egy kis tömegizmot összeszedhetnél, de ha igényes vagy, akkor testileg nem vagy gáz. Hogy belül mi van, azt persze nem tudjuk.
2011. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
hát öcsém még gyúrjál kicsit h férfias testalakod legyen amúgy szerintem nem fontos a test a nők nagy részénél szóval biztos nyerő lehetsz a lányoknál
2011. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
szentem ez *-* ^^
2011. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

jó a test de egy kicsit gyúrj a csajok szeretnek a pasi feszes mellén feküdni.

de amúgy jó. úgyis lesz csajod

25/l

2011. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Lányok komolyan mondom....ez nektek szép?....félreértés ne essen nem vagyok irigy, féltékeny vagy ilyesmi de ezen a srácon egy deka izom ha van és nagy valószínűséggel ez nem is kocka has hanem a bordái hát ha ez nektek nagyon jó test akkor én body builder vagyok....
2011. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy kocka alakúak a bordáim, oldalról "bementek" a hasam helyére, nem?xD Komolyan mondom nagyon bírom az ilyen embereket...
2011. jan. 26. 21:26
 28/36 anonim válasza:
Nem vagyok kockahasfan, de szerintem egész aranyos. Csak... annyi a gond, hogy sok lány elsősorban a fejet nézi, aztán a test többi részét, és ki tudja, még mit rejthet oda lent a jó tündér... :D
2011. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
én meg a hozzád hasonló kis csoffadt gyerekeket imádom akik lebírnak nyomni 20 fekvőt és a 40 kilós testén nagy nehezen észrevehető valami kocka forma és már arra veri magát....majd ha te is elérsz egy olyan testet mint én akkor ugass köszi
2011. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Jólvan Swarzenegger örülök hogy ennyire ki vagy tesizve. :)
2011. jan. 26. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!