Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye egy ilyen okádék testtel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy ilyen okádék testtel nem lehet sokra vinni?

Figyelt kérdés

[link]

itt ez a frankie muniz. egy szinész (öcsikém/ már megint malcolm) én max igy néznék ki, ha gyurnék...nyilván ö is csak ezért né ki igy.de amugy okádék feje van, és 24 évesen is olyan, mitn egy 14 éves.és a mozgása is undorito.én hányok töle, csak az a baj, hogy pont igy nézek ki.ilyen jelenség vagyok.és nem is jönnek össze a lányok.olyan szinten, hogy nem mosolyog rám senki, csak a fejüket forditják el, és fintorognak.


2011. jún. 27. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
talán a személyiséged sincs toppon...
2011. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és a kettö szerinted nem függ össze?
2011. jún. 27. 22:16
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem kéne összefüggenie, de a külsödön változtathatsz, a belsödön nem.


Amúgy meg POOT DISPENSER HERE :D

2011. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
need a dispence' heeer
2011. jún. 27. 22:22
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nincs a felépítésével... olyan, átlag számomra. Azt nem mondom, hogy kifejezetten bejön, mert nem, de ha egy hasonló kinézetű srác, megragadó személyiséggel rendelkezne, és udvarolna, biztos, hogy randiznék vele.


Úgyhogy a hozzáállásoddal/személyiségeddel van baj. Egy folyton nyafogó, magát elfogadni képtelen emberrel kínszenvedés az élet, még akkor is, ha csak barátok, másról nem is beszélve. Az önkritikával nincs gond, mert mindig törekedni kell, hogy kihozzuk magunkból a maximumot, de azért van egy határ, ahonnan nyűggé válik az egész, és inkább romboló hatása van.

2011. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ronda pasi, aranyosan mosolyog. :)

Te meg csak simán gyökér vagy.

2011. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az arcával semmi baj nincs, max a hozzáállással!
2011. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
NEM ROSSZ PASI. Higgy magadban, dolgozz magadon. Viszonylag kevés modell külsejű tudóst ismerünk, és aki van is, elviselhetetlen személyiség. De ettől még törekedhetsz arra, hogy testileg és személyiségedben is kiteljesedj. Hány éves vagy?
2011. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hát én 22 éves vagyok, egy olyan iskolába járok, ami rohadt nehéz, nincsenek lányok és emiatt nincsenek is lány ismeröseim. miért nem kell senkinek CSAK A TESTEM? miért kell a személyiségemmel kivivni a vonzalmat, mig mást kivánnak csak a teste miatt is?!?!?!?!? ebböl van elegem végleg! egyébként ha megnézzük az embereket, akiknek sikerült feljönni a nulláról, azoknak semmi másbol nem állt ki az életük, pl schobert norbi vagy a mex deluxe. ha másban is profik lettek volna, nem csak az önfejlesztésben, akkor abból élnének meg, de ez láthatóan nem igy van. norbi nyomatja a fittnest, a mexdeluxe meg a csajozos tanfolyamait.de érdekes....
2011. jún. 29. 20:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ezek után jobb is, hogy nincs senkid... Ha csak a külsöre mész akkor meg is érdemled..
2011. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!