Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye egy ilyen okádék testtel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy ilyen okádék testtel nem lehet sokra vinni?

Figyelt kérdés

[link]

itt ez a frankie muniz. egy szinész (öcsikém/ már megint malcolm) én max igy néznék ki, ha gyurnék...nyilván ö is csak ezért né ki igy.de amugy okádék feje van, és 24 évesen is olyan, mitn egy 14 éves.és a mozgása is undorito.én hányok töle, csak az a baj, hogy pont igy nézek ki.ilyen jelenség vagyok.és nem is jönnek össze a lányok.olyan szinten, hogy nem mosolyog rám senki, csak a fejüket forditják el, és fintorognak.


2011. jún. 27. 22:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
bezzeg annak a millio szép lánynak, aki szépnek született, annak nem mondják ezt...azt nem ba sszák le azért, mert szép, és neki sokkal könyebb minden emiatt
2011. jún. 29. 20:35
 12/22 anonim ***** válasza:

Mért nem felel meg, ha egy lány azért szeret beléd, amilyen vagy? Mért akarod, hogy idióta libák rohangáljanak utánad, hogy "meg akarlak d*gni"? Komolyan egyes pasik olyan primitívek... Ha valaki megszeret, akkor a testedet is szeretni fogja.

De ilyen személyiséggel, ami a kérdésedből és a kommentedből sugárzik, lehetnél Adonisz, én menekülnék előled.

2011. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
furcsának születtem, de erröl nem én tehetek! és amiért nem vagyok szép, igy könnyü volt elszigetelödni...ha legalább szép lennék, akkor elviselnék a hülyeségeimet jobban, és talán könnyebben javitom ki a hibáimat.de igy, hogy már alapbol minuszbol indulok, igy kicsit nehéz.
2011. jún. 29. 20:41
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit félrehord a agyad.

Az egyetlen dolog, amivel sikert érhetsz el a személyiséged. Teljesen mindegy milyen test van mögötte.

Amíg erre nem jössz rá, örök vesztes maradsz.


Bár ha 22 évesen még nem jöttél rá, akkor lehet már késő.


Ha meg ilyen macskajancsi Norbikat hozol fel példának, akkor tudd, hogy nem a testével ért el sikert. Csak a személyiségével: a sikerhez kellett a média neki, tudta kinek a faszát kell leszopni ehhez. Neki ez a személyisége ...

2011. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
hát lehet ha nem évente 1 lányt látok, akkor rájöttem volna, hogy ki vagyok valojában.de hát akármerre megyek, csak a külsömet nézik a lányok...igy pedig ku rva nehéz. a rendes emberek általban az idmerettségi körükböl találnak párt.csak hát akinek nincs ilyen...4 éve vagyok kollégista, de még csak szüz szobatársaim voltak, akiknem nem volt barátnöjük soha (2 fösek a szobák)
2011. jún. 29. 20:53
 16/22 anonim ***** válasza:

Tehát Te nem jársz városban, boltban, hétvégente szórakozó helyeken, nem utazol buszon, vonaton. Be vagy zárva egy közösségbe, amely földrajzilag is elszigetelt.

Ha pedig ezen kívül mégis találkoztál már veled ellenkező nemű embertársaddal, akkor rákérdeztél és megbizonyosodtál a válasza alapján, hogy csak a tested érdekelte, ami egyébként szerinte egy szar.


Így van? Csak hogy értsem a problémád ...

2011. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
4-5 éve járok szorakozni, de még nem táncolt velem senki, nem mosolygott rám senki, nem is merült fel semmilyen vonzalomnak a legkisebb jele sem.ellenben fintorgás, fejelforditás rendszeres. ellenben vannak haverjaim, akik stréberek, leszarják alányokat, nem is tudnak csajozni, nem is akarnak, ÉS MÉGIS ODAMENNEK HOZZÁJUK A LÁNYOK.ÉS MIÉRT? MERT ŐK SZÉPEK. CSAK UGYE EZT SENKI SEM HAJLANDO BEISMERNI
2011. jún. 29. 21:12
 18/22 anonim ***** válasza:
van azért ebben is igazság
2011. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Tehát 4-5 év alatt a szórakozó helyeken hány lányt kértél fel táncolni?


Ne várd, hogy egy lány megy oda hozzád! Az a legritkább ...

Egyébként 10%, azaz egy este 10 lányt leszólítasz, akkor 1 lesz aki szívesen ismerkedik veled és kapcsolat lesz belőle - csak rajtad múlik és nem a testeden (én 182 magas, 60 kg csontváz, több(!) tucat(!) komoly és futó kapcsolaton túl).

2011. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok lányok, de ha ez az "átlag", akkor milyen lehet az átlagon aluli?

Aki nem képes naponta egy órára felkelni a kib*szott számítógép elől és elmenni futni, lenyomni x db fekvőtámaszt, húzódzkodni egy faágon - ezek mind ingyé' vannak! - az mit akar? Nem mindenki születik széles vállakkal, atlétikus testalkattal, de tegyünk már valamit hogy kinézzünk valahogy b+!

34/F

2011. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!