Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen testtel megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen testtel megfelelne nektek egy srác?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy félreértés ne essen, a képen "én" vagyok. :D


2011. jan. 24. 21:22
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
A kérdést nem magamutogatásképpen tettem fel, hanem mert kíváncsi vagyok hogy vajon a testalkatom miatt nincs barátnőm, vagy más oka van. :S
2011. jan. 24. 21:25
 2/36 anonim ***** válasza:

nekem bejön 20/F xD

nade most komolyan.. nem állnak ki a bordáid nem lóg a hasad a térdedig.. nem hiszem hogy ez lenne az oka ezt férfi szemmel is megmondom

2011. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Szerintem màs oka van.
2011. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

A testeddel semmi gond nincs, sőőőt! :) Viszont az arc is fontos, habár, ha valaki téged szeret, akkor nem érdekli sem a tested, sem az arcod, hanem az, ami belül van: a szíved, a lelked! :)

Nyílván, a jó test és a szép arc könnyít az ismerkedésben, biztos hamar "elkelsz" te is:)

Amúgy hány éves vagy?


20/l

2011. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
nem azt hiszem hogy egy kockahas kell hozzá, csak elég vékonynak tartom magamat, és ezért...
2011. jan. 24. 21:32
 6/36 A kérdező kommentje:
Utolsó: 17 éves vagyok. :)
2011. jan. 24. 21:32
 7/36 twinky ***** válasza:
100%
"Izmos kockahas, ures fej, te is csak kirakatbabu vaaagy..."
2011. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
a testeddel szerintem sincs gond. úgyhogy mással van a baj.
2011. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármelyik lány a hasa alapján választana pasit... Szóval ha olyan a személyiséged, akkor bejössz, ha nem akkor meg nem. Ennyi.
2011. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Jaj, de fiatal vagy! :) Semmiről sem késtél le. Keresgélj, ismerkedj, légy bátor, készülj fel a csalódásokra, mert az élet nem habostorta, de ne felejtsd el, hogy mindig csak pozitívan gondolkodj! Előbb-utóbb találkozol majd egy olyan lánnyal, aki szívesen járna veled:) , és csak rajtad múlik, hogy előbb vagy utóbb következik ez be!


20/l

2011. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!