Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen? Mi ez? :D

Figyelt kérdés
Egész nap olyan érzésem van, mintha izgulnék... mármint ilyen görcsölős... mint amikor tudom, hogy holnap vizsgám lesz, vagy ilyesmi... jó, holnap találkozom egy sráccal és ezt nagyon várom már, de vajon ettől lehet? Mit gondoltok? Az oltást kerüljétek, mert az nem érdekel, köszi: :)L/19
2010. nov. 10. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

-Édesapám maga felé dől a fa!

-És köszönni ki fog?

:D

Amúgy meg én olyankor szoktam izgulni csak így spontán ha másnap valami nagy esemény lesz :D

Bár ebből a kérdésből többet is ki lehetett volna hozni...

2010. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

örömmel konstatálom, hogy sokan tisztában vagytok ezzel... :D

de... fiam b*meg, nem férek oda!!! :D

2010. nov. 10. 21:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Dementorosat???
2010. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ne nézz oda!!
2010. nov. 10. 21:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!