Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
20/F vagyok, még nem volt barátnőm ezért még az elején kikötöm, hogy lehet én nézem el a dolgokat, de szemezgetek lányokkal és mikor úgy adódik a helyzet, hogy közelebb kerül akkor már mindenhova néz, csak rám nem. Így most hogy vágjam le, hogy odamehetek hozzá mert bejövök neki? Amúgy is a szemezés mint jel elég félreérthető lehet, mert pont kétszer akkor nézel rá valakire mikor rád néz, akkor az már gyanús is lehet.
2010. nov. 10. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz eset vagy...a szemezés nem két pillanatig tart. Azt összenézésnek nevezzük, ami veled volt. Talán ha mosolyognál amikor rádnéz, akkor előrébb lennél...amugy meg menj oda hozzá, és kiderül rögtön...de még akkor sem biztos!

Az összes nő kiismerhetetlen, ezt ne feledd..

2010. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán az is lehet, hogy nem tetszel neki...

De én úgy tudom, hogy ha hirtelen elkapja a tekintetét máshova , akkor még is csak tetszel neki. Csak lehetséges, hogy félénk, visszahúzodóbb. Vagy lehet, hogy van barátja.

2010. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ha elkapja a fejét és nem néz rám akkor is tetszhetek neki meg ha néz akkor is :D
2010. nov. 10. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom kapzsgálod...:D
2010. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!