Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? :$:$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? :$:$

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliba, aki nekem nagyon tetszik. De igazából nem ismerjük egymást... Soha nem beszélünk. Én minden szünetben lent vagyok a termüknél, hogy láthassam. Sokszor egymás szemébe nézünk. De igazából nem történik semmi. Szeretném ha kialakuna valami, de nem merek odamenni hozzá és leszólítani...

Tesója jó barátnőm. Azt tervezem, hogy megkérem barátnőmet hogy hozzon össze a tesójával...vagy ha ezt nem is tenné meg, legalább kérdezze meg a fiút h lehet-e nála esélyem...

Szerintetek ez jó ötlet? 15 L


2010. nov. 9. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így, egyszerűen ismerkedj össze a barátnődön keresztül a tesójával :)

Én is ismerem minden barátnőm testvérét, pedig nekem nem voltak soha ilyen szándékaim :)

2010. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet ha megkéred tesóját baj nem lehet!:D
2010. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már, de úgy érzem hogy gyorsan kéne lecsapnom a pasira, mivel a fél sulinak ő tetszik :S
2010. nov. 9. 21:24
 4/5 A kérdező kommentje:
ja ez az 1. válaszolónak szólt :)
2010. nov. 9. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan csapj le mert különben úgy jársz mint én, hogy tetszettem ugyan neki de akadt egy másik csaj akivel egy suliba járnak és most vele van együtt. Persze az más kérdés hogy túl komoly nem lehet mert a srác még mindig furcsa velem meg kétértelmű de akkor is.. :) Gyorsabbnak kellett volna lennem..:)
2010. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!