Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, nagyon szerelmes vagyok egy srácba (17). Viszont nem tudom, hogy van-e esélyem nála. Legtöbbször msn-en beszélünk, általában én írok rá, de van, hogy ő rám. Mindig megkérdezi, mi van velem, ha úgy értesül valahonnét (pl.: személyes üzenet, facebook, és egyéb ilyen manapság elterjedt információforrások :D), hogy valami rossz történt velem, mindig rámír, megkérdezi, hogy mi történt. Egyszer-kétszer megkért, hogy menjek vele valahova, ha tudta, egy időben megyünk ugyanarra. Mindig mosolyog, amikor meglát, és rendszerint leáll beszélgetni is. Nagyon segítőkész, év elején fölajánlotta a segítségét matekban. Ezek alapján következtethetek arra, hogy tetszek neki? Ugye igen? És nem kergetek hiú ábrándokat?

Ha mégis tetszek neki, mit tegyek? Kezdeményezzek én? És hogyan?

Bocsánat, ha hosszú lett, és nagyon köszönöm annak, aki elolvasta és segít! :)


2010. nov. 9. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyértelmű, hogy tetszel neki :):)! De adj neki jeleket!


Azt írtad, hogy elhív mindig valahova...

Nemrég volt egy kérdés, hogy merjen-e egy lány kezdeményezni... a srácok azt írták, hogy adjon félreérthetetlen jeleket.. (de ne legyen túl nyomulós)

És akkor ha látják szabad a pálya, akkor ők lépnek :)


Hajrá :)

2010. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!