Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelt kérdés
Na szal: mostanság azon gondolkoztam, milyen jó lenne nekem egy 15 centis csaj. Elfér a tolltartóban, a táskában, bármelyik zsebemben, vagy a gatyámban. Képzeljétek el, milyen jó lenne egy ilyen(vagy több), rákötözöm a csuklómra, és akármikor belenyalok egyet. Ha ideges vagyok, nem cigizek vagy drogozok, csak belenyalok párat, elől-hátul. Nem fogy el, végig kínálhatom a társaságot. Ellennék vele egész nap. Simán elvan akárhol, minimális helyigény, alig kell etetni-itatni, megjegyzi helyettem amit kell, és tökéletes beszélgetőpartner. De a legfontosabb, hogy egész nap eljátszik a gatyámban. Bárhol, bármikor használható, elfér a tenyeremben, és belefér a kisujjam. Milyen jó lehet ha 1-2 ilyen nyalogat...És őket is lehet nyalogatni. Szal az érdekel, hogy elméletben lehetséges-e egy ilyet előállítani? Akár molekuláról molekulára, szal h a szervei, az agya ilyen méretben is működnének-e. De komolyan.
2010. nov. 9. 20:14
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
te egy irdatlan nagy tapló segfej paraszt vagy... igen az...
2010. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
ezt mindig öröm hallani;)
2010. nov. 13. 00:57
 43/50 anonim válasza:

Kérdező, mi a véleményed az nőkről?

Írod, hogy "az IQ-m magasabb az emberek 99,9%-ánál".

Szóval ezer emberből csak max. egy lehet olyan okos mint Te. Gratulálok!

Szeretnéd, ha mindenki eltörpülne a nagyságod előtt.

Mi leszel, ha nagy leszel?

2010. nov. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

23:47


Befőttesüveg xDxD. Kérdező... menj feltalálónak. A világ egy jobb hely lesz általad. :D

De akkor ne 15 cm-es legyen. Legyen picit nagyobb, mondjuk 30-40 cm, akkor még a táskában elfér, de máris nagyobb az élvezet. :P

2010. nov. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:

Kérdező, írtad, hogy a 16. évedben vagy, Mensa-teszt alapján.


[link]


oldalon írják:

"Az általunk használatos teszt 17 éves kor felettiekre standardizálták, csak ebben az esetben ad megbízható eredményt. Jelenleg nem áll rendelkezésünkre gyermekek számára kidolgozott teszt. Több országban létezik úgynevezett Junior Mensa, Magyarországon nincs ilyen."


Hogyan jött össze ez a 99.9% fölötti eredmény? :)

2010. nov. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:

Jav.:

Mensa-teszt alapján mérték az okosságod.

2010. nov. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

igen,ez igaz, de csak 1 évvel kellett többet beírnom, és sok más tesztet is kitöltöttem(melyeket már lehetett ennyi idősen), mindegyik szinte teljesen ugyanazt az eredményt hozta(általában 146)

amúgy üzletemberként akarok meggazdagodni, de emellett csillagász, fizikus, filozófus, és akár feltaláló is szeretnék lenni hobbiból

igen a 15 centi tényleg kicsit kicsi ha így bele gondolok, de a 30-40 már nagy, ahhoz hogy bárhol elférjen. legyen 20-25:)

2010. nov. 13. 08:39
 48/50 anonim válasza:
hallod ez rohadt jó, nagyot szakadtam!kösz!
2010. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
Sztem csak evolúció kérdése, bekell zárni embereket minnél kisebb helyre és egy pár ezer év után csak összemennek xDDDD
2011. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!