Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelt kérdés
Na szal: mostanság azon gondolkoztam, milyen jó lenne nekem egy 15 centis csaj. Elfér a tolltartóban, a táskában, bármelyik zsebemben, vagy a gatyámban. Képzeljétek el, milyen jó lenne egy ilyen(vagy több), rákötözöm a csuklómra, és akármikor belenyalok egyet. Ha ideges vagyok, nem cigizek vagy drogozok, csak belenyalok párat, elől-hátul. Nem fogy el, végig kínálhatom a társaságot. Ellennék vele egész nap. Simán elvan akárhol, minimális helyigény, alig kell etetni-itatni, megjegyzi helyettem amit kell, és tökéletes beszélgetőpartner. De a legfontosabb, hogy egész nap eljátszik a gatyámban. Bárhol, bármikor használható, elfér a tenyeremben, és belefér a kisujjam. Milyen jó lehet ha 1-2 ilyen nyalogat...És őket is lehet nyalogatni. Szal az érdekel, hogy elméletben lehetséges-e egy ilyet előállítani? Akár molekuláról molekulára, szal h a szervei, az agya ilyen méretben is működnének-e. De komolyan.
2010. nov. 9. 20:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%

Ez k*rva nagy. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Hány éves vagy?

2010. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
barbie?
2010. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
2010. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal csak 15 centis srácokat lehet előállítani, de akkor búza lennél
2010. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
ha rájöttél csinálhatnál pasit is:D
2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Te egy barom vagy. De komolyan!
2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 Geráppááá ***** válasza:
100%

neked aztán van fantáziád barátom:D:D

gyere le a laboromba 3 liter páleszér' megcsinálom:D:D

2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
48%

Uhhh... Az értelem...


De ha választ akarsz: Sztem nem mert nem lenne benne elég sejt h inteligens legyen meg minden. Kb annyi esze lenne mint egy csurinak.

2010. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
uhh értelem!Előzőnek hallod ha lekicsinyítünk egy élő embert mindenestül akk a sejtjei és a szervei és mindene összemegy és tökéletesen fog működni!De előállítani nem lehet a kicsinyítés reálisabb!De amm ez már nekem is megfordult a fejembe amikor egyszer néztem ilyen tündéres filmet és akk eszembe jutott milyen jó lenne egyet a gatyámba rakni ki rabszolgának!!:D
2010. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Haha :D Nem kéne egy kicsit nagyobb, hogy tényleg beleférjen a kisujjad?:D
2010. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!