Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelt kérdés
Na szal: mostanság azon gondolkoztam, milyen jó lenne nekem egy 15 centis csaj. Elfér a tolltartóban, a táskában, bármelyik zsebemben, vagy a gatyámban. Képzeljétek el, milyen jó lenne egy ilyen(vagy több), rákötözöm a csuklómra, és akármikor belenyalok egyet. Ha ideges vagyok, nem cigizek vagy drogozok, csak belenyalok párat, elől-hátul. Nem fogy el, végig kínálhatom a társaságot. Ellennék vele egész nap. Simán elvan akárhol, minimális helyigény, alig kell etetni-itatni, megjegyzi helyettem amit kell, és tökéletes beszélgetőpartner. De a legfontosabb, hogy egész nap eljátszik a gatyámban. Bárhol, bármikor használható, elfér a tenyeremben, és belefér a kisujjam. Milyen jó lehet ha 1-2 ilyen nyalogat...És őket is lehet nyalogatni. Szal az érdekel, hogy elméletben lehetséges-e egy ilyet előállítani? Akár molekuláról molekulára, szal h a szervei, az agya ilyen méretben is működnének-e. De komolyan.
2010. nov. 9. 20:14
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

20:19

igen én is erre gondoltam. de hátha meg lehetne oldani valahogy. ha már az a technológia megvan, amivel összelehet állítani egy ilyen összetett biológiai gépezetet, egy akkora agyba is elfér néhány sejt. az ember csak kb 10%-át használja az agyának,vagyis ha elintézzük h ő az agya 100%-át használja, akkor abba bele lehet rakni azt, amit a "nagy emberek" használnak. jó még talán ez sem lenne elég kicsi,de néhány sejt kimaradhatna,némi tervezés is elkélne, és akkor max szőke lesz.

2010. nov. 9. 20:28
 12/50 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges ilyet csiálni, de a mai tudomány nem lenne képes rá. talán kétszáz év múlva...

Te hány éves vagy?

2010. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
lenne nyelve?:D
2010. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

16. évemben vagyok

amúgy értelem az van,"az IQ-m magasabb az emberek 99,9%-ánál", ennek tényleg érdekel a tudományos része, ill az üzleti része. egy ilyet bárki megvenne százezrekért,milliókért is talán. mindenki. ebből aztán meg lehetne gazdagodni.

2010. nov. 9. 20:34
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
ezt gondolom onnan tudod, hogy elküldted az iq szót a 1762-re.
2010. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó lenne, mert neked még a farkad is beleférne! :D
2010. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

20:44

te már csak tudod;)

2010. nov. 9. 20:46
 18/50 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni :D
2010. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
26%
végülis a nők fejét méretarányosan le lehet zsugorítani, károsodás nélkül. Elég csak 1 száj és kész. A 165 centis lánynak sincs agya, 15 centisnek se kéne:D...
2010. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

igazából, addig jó, hogy lezsugorítasz valakit,

de ki menne bele abba, hogy egész hátralevő életében 15 centisként nyalogassa a farkadat?:D

2010. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!