Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelt kérdés
Na szal: mostanság azon gondolkoztam, milyen jó lenne nekem egy 15 centis csaj. Elfér a tolltartóban, a táskában, bármelyik zsebemben, vagy a gatyámban. Képzeljétek el, milyen jó lenne egy ilyen(vagy több), rákötözöm a csuklómra, és akármikor belenyalok egyet. Ha ideges vagyok, nem cigizek vagy drogozok, csak belenyalok párat, elől-hátul. Nem fogy el, végig kínálhatom a társaságot. Ellennék vele egész nap. Simán elvan akárhol, minimális helyigény, alig kell etetni-itatni, megjegyzi helyettem amit kell, és tökéletes beszélgetőpartner. De a legfontosabb, hogy egész nap eljátszik a gatyámban. Bárhol, bármikor használható, elfér a tenyeremben, és belefér a kisujjam. Milyen jó lehet ha 1-2 ilyen nyalogat...És őket is lehet nyalogatni. Szal az érdekel, hogy elméletben lehetséges-e egy ilyet előállítani? Akár molekuláról molekulára, szal h a szervei, az agya ilyen méretben is működnének-e. De komolyan.
2010. nov. 9. 20:14
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Te állat XD Mekkora arc vagy XDD Váá :D Sok okostolyás meg irogat h "Uhh..Értelem" xD
2010. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

ÁÁHH :D:D:D XDXDXD szakadtam :D

amikor olvastam nem hitttem a szememnek : )

gondolj bele kinek kéne 15cm es csaj??? mit kezdenél vele?

szerintem ez baszott nagy hülyeség de ha csak a kicsinyítés érdekel annak talán még lehet tudományos háttere szerintem nem lehet kicsinyíteni semmi vagyis már vannak kísérletek de ez a 15cm-es csaj xD na ez baromság

egyébként mennyi az IQ-d? hogy több egy átlag emberénél??? :D:D:D és honnan tudod hogy menni hol mérted? : )

2010. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

mensa teszten mértem


amúgy 14:27 egyetértünk:D


tudom, hogy egy ilyen nem mindenben helyettesíthetné a nagyot, de nagyon sok mindenre jó lenne. bármikor sztriptízt nyomat, aminek az értékéből semmit sem vesz le, hogy csak 15 centis. segít tanulni, dolgozni, bármiben, miközben elfér a zsebedben,bárhova elviheted és mindenhol elég 1 jegyet fizetned.

2010. nov. 10. 16:55
 34/50 anonim ***** válasza:
Hehe! Végigolvastam, és nagyon jót nevettem. A legviccesebb, hogy néhány feminista ősnőstény komolyan veszi, és még ki is akad! LOL! Eresszétek már el magatokat emberek!
2010. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
50%
Nem akadunk ki, csak én speciel, (mondjátok, hogy nincs humorérzékem) de abszolút nem értem a poént.. Ez se nem vicces se nem kiakasztó. És lehet, hogy a kérdés írójának az átlagnál nagyobb az IQ-ja, de ez egyáltalán nem derül ki ebből..
2010. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 12:01-es vagyok:


Nekem meg inkabb ugy tunik - ahogy a kerdezo egyre tobb es tobb informaciot oszt meg a terverol - hogy igazabol a (szamara) tokeletes no megalkotasa lenne a celja, ami szerinte 15 cm nagysagu kellene, hogy legyen...hat, nem tudom...Barmilyen magas (vagy alacsony) lenne is a szamomra idealis baratno, en biztos, hogy nem orulnek neki, ha mindig azt csinalna, amit en akarok, akkor amikor en akarom, mindig velem lenne es mindenben segiteni akarna! Hol maradna akkor az egyeniseg es a szabad akarat?!


Meg amugy is: ha jol tudom az idealis no szex utan pizzava valtozik...

2010. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
nem egészen. ez inkább a tökéletes, nagyon praktikus játék lenne. jó lehet egyénisége, de ha kedves vagy vele biztos megcsinálja amit kérsz:D
2010. nov. 11. 20:47
 38/50 P.Pityu válasza:

Hiába kicsinyitesz le egy nőt 15 cmre, hiába vagy vele kedves a hisztije úgyis megmarad,csak vékonyabb hangon!:)

Igaz igy be lehet zárni egy beföttes üvegbe!:)

2010. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
te vagy a világon a legnagyobb arc xD ;)
2010. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
ezt mindig öröm hallani;)
2010. nov. 13. 00:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!