Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e csinálni 15 centis csajt?

Figyelt kérdés
Na szal: mostanság azon gondolkoztam, milyen jó lenne nekem egy 15 centis csaj. Elfér a tolltartóban, a táskában, bármelyik zsebemben, vagy a gatyámban. Képzeljétek el, milyen jó lenne egy ilyen(vagy több), rákötözöm a csuklómra, és akármikor belenyalok egyet. Ha ideges vagyok, nem cigizek vagy drogozok, csak belenyalok párat, elől-hátul. Nem fogy el, végig kínálhatom a társaságot. Ellennék vele egész nap. Simán elvan akárhol, minimális helyigény, alig kell etetni-itatni, megjegyzi helyettem amit kell, és tökéletes beszélgetőpartner. De a legfontosabb, hogy egész nap eljátszik a gatyámban. Bárhol, bármikor használható, elfér a tenyeremben, és belefér a kisujjam. Milyen jó lehet ha 1-2 ilyen nyalogat...És őket is lehet nyalogatni. Szal az érdekel, hogy elméletben lehetséges-e egy ilyet előállítani? Akár molekuláról molekulára, szal h a szervei, az agya ilyen méretben is működnének-e. De komolyan.
2010. nov. 9. 20:14
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

biztos lenne olyan. bármit megadnék neki:D

amúgy akkor elméletben lehetséges lenne lezsugorítani valakit? De gyártani ilyesmit nem?

2010. nov. 9. 21:29
 22/50 anonim ***** válasza:
Te aztán ráérsz:DDDDD Jót nevettem az ötleteden. Köszönöm! :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó volt! Előrendeltem egyet, ha rájöttél, hogy kell csinálni, értesíts! :)
2010. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
te egy állat vagy:DDDDDDD amúgy szólj a japcsiknak vagy a kínaiaknak tuti össze tudnak dobni 1-et:D
2010. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 Vérgibbon ***** válasza:

A kérdező kommentje:

biztos lenne olyan. bármit megadnék neki:D

amúgy akkor elméletben lehetséges lenne lezsugorítani valakit? De gyártani ilyesmit nem?


Ráadásul az IQ-is magasabb az átlagembereknél?


Szavak nem fejezik ki, hogy mekkora hülye vagy.

2010. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Ez már túl beteg...
2010. nov. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe a kérdést (kereszthivatkozom):


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__12..


bár a delikvens srác, de csak 10 centi, úgyhogy még csokinak is marad hely

2010. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
csak vegyél egy mókus-makit,borotváld le és kend be csokival a farkad.
2010. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

En biztos nem vennek ilyen lanyt...gondolj bele!

Egy atlagos penisz is kb. 15 cm nagysagu, tehat az altalad krealt holgy akkora lenne, mint egy erektalt allapotu himvesszo. Na mar most, egy 15 cm-es lanyon nyilvanvaloan minden egyeb testresz is meretaranyosan kisebb, ergo a nyelve par millimeteres lenne csupan...nem sokat ereznel belole, ha nyalogatna teged!

Ugyanakkor meg te sem tudnad nyalogatni az icipici kis vaginajat, hiszen a te hatalmas, tobb centimeter hosszusagu nyelved nem ferne oda,az egesz testet beboritana, vegignyalaznad, o pedig kellemetlenul erezne magat, feszengene es zavartan pillogna, mert elusztattad a nyalkaddal...Es akkor meg szoba sem kerult a Kiss egyuttes egyik tagja, akinek a nyelve akkora, mint egy atlagos meretu himtag merev allapotban es a te minicsajod, azaz pontosan 15 cm!!!! Neki sem tetszene az otleted...

Sajnos a kisujjad sem nagyon ferne bele a lanyba: nekem szemely szerint durvan 7 cm hosszu a kisujjam, azaz majdnem fele olyan hosszu, mint a te alomnod, vagyis hosszabb, mint a 15cm-es hercegnod laba...hat igen nehez es fajdalmas muvelet lenne azt belegyomoszolni a nemi szervebe, en meg odivatu es maradi vagyok, nem szeretek fajdalmat okozni masoknak!


Szoval nem nagyon latom az uzleti lehetoseget az otletedben, en pusztan szexualis megfontoltsagbol legalabbis biztosan nem ruhaznek be egy apro baratnore! Meg a Kiss egyuttes enekese sem...

2010. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Az, hogy infantilis, és retardált vagy, TÉNY.

De rájöttem, miért 15 centis csajt akarsz...

Az illik a 2 centis kukidra...

Tudod, 15 centisnek mekkora kuki való?

Arányok...

Elszóltad magad, neked farokhosszabbítás kell, nem csaj :D

2010. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!