Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire tisztelném Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire tisztelném Őt?

Figyelt kérdés

17éves vagyok és van egy gyönyörű szép barátnőm:)Arról van szó,hogy mindig feljön ugye a szex.Mindig elbeszélgetünk róla,tudniillik táv kapcsolat:$,mindegy ez lényegtelen.Szóval a kérdésem az,hogy Ő velem akarja majd elveszíteni és már az első ott alvásomnál szeretné.Én is szeretném,szó sincs róla,mert imádom,kívánom Őt,csak nem akarom h elkapkodja a dolgot:)

Ez normális?Vagy csak efféle betegségem?

A b*zi,búzatábla és efféle hülyeség nem érdekel,mert nem vagyok az;)Csak Őt szeretem:)


2010. nov. 7. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő is szeretné, te is szeretnéd. Itt nincs szükség elméletekre. Go go tiger! :D
2010. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mászd meg te... Mert tudod ha te nem akkor majd valaki más :( :$ és ez neked sem esne jól o.O
2010. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó,megfogom persze..de hülyén hangzik:D..de nem arról van szó hogy kihagyom,csak én nem érzem úgy hogy annyira el kéne kapkodnunk a dolgot:)Szóval én tényleg akarom Őt és azt akarom hogy minél jobb legyen az első neki:)
2010. nov. 7. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
húú, rólad szobrot kéne állítani... Vannak még ilyen fiúk? Mutasson nekem valaki egyet, légysziii!!!
2010. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
huzd meg teso, adj neki ne tökölj
2010. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a lány hány éves?:)
2010. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Lehet úgy is tisztelni valakit, hogy lefekszel vele. Nem ezen múlik.

Te viszont légy őszinte magadhoz: beijedtél, és csak egy jól hangzó kifogást keresel.

2010. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

15:)

Nyugi,megfogom,de nem meghúzni,én nem csak baszni akarom;):)Hanem érezni a testét,stbstb

Utolsó...ha kicsit bele is olvasnál a sorokba,láthattad volna,hogy nem megijedtem,mert lefekszek Vele ha akarja,csak én nem kapkodom el a dolgot.

Mellesleg nem kifogásokat keresek...

2010. nov. 7. 22:40
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

ez nem gáz..szereted, és azt akarod hogy jó döntést hozzon, de gondolj bele mit érezne ha azt mondod neki hogy szerinted ez neki még korai?

ez kb olyan mint a "nem te vagy a hibás, miattam van" dolog, meg a "szép vagy, csak nem akarlak megdugni"..

valószínű vagy azt venné le a dologból hogy nem kívánod és rondának tartod, vagy azt hogy nem szereted eléggé...

2010. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális gondolat amit leírsz. Nem értem miért jön mindenki ezzel a hülye dumával hogy is akarod megdugni, meg félsz. Én örülnék ha ilyen pasival lettem volna először. Mondd meg a lánynak, hogy szeretnél minden pillanatot kiélvezni amíg a csúcsig juttok, és ezt nem tudod elképzelni egy alkalom alatt. Tarts ki amellett amit jónak érzel, bárki bármivel cikiz. És ez nem csak mostanra vonatkozik, hanem az egész életedre. 36/nő
2010. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!