Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon erős kémia, de különböz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős kémia, de különböző személyiség. Történt veled hasonló?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerkedek egy férfival, nem rég ki is lett mondva, hogy együtt vagyunk, de kezd az őrültbe kergetni. Tök más a személyiségünk, alig van pár dolog, ami közös bennünk, viszont eszméletlen jó a kémia köztünk, ezelőtt soha senkivel nem tapasztaltam ilyet, pedig több hosszú kapcsolatom is volt. Állandóan veszekszünk, amik általában az ő alaptalan féltékenységéből indulnak ki, vagy onnan, hogy nem tud megbarátkozni az övétől eltérő életstílusommal. Tudom, hogy ennek a “kapcsolatnak” semmi jövője, mégis ami a legfurább, hogy a különbségek ellenére, (ha éppen nem veszekszünk) akkor nagyon jól elvagyunk. Folyton röhögünk, elszórakozunk, mindenféle dologról el tudunk beszélgetni, egy percig sem unatkozunk egymás társaságában. Na meg ugye a szex is 10/10. Pár kérdés felmerült bennem ezzel kapcsolatban:

- Ha alig van bennünk közös, tök máshogy látjuk a dolgokat, hogy lehet hogy gond nélkül el tudunk beszélgetni mindenféléről és jól érezzük magunkat egymás társaságában?

- Vezet bárhova is az ilyenfajta kapcsolat? Veled történt hasonló?



ma 04:28
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A "Lesz ez még így se" c. film hasonló szituról szól. Jó lett a vége:).
ma 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez borzalmasan hangzik. Komolyan ennyit szamit neked a kemia? Hogy minden mast letojsz? Ez nagyon allati osztonszintu, ne haragudj. Persze nagyon fontos, de ennek semmi ertelme, hogy ennyire kulonboztok, mar most rengeteg a vita. Eszembe nem jutna a kemiaert mindent feladni.
ma 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő alaptalanul féltékeny, te tűröd. Ő veszekszik, a vége szex. Látod a hullámvasutat? Nincs ebben semmi különleges, így alakul ki a traumás kötődés. Minél tovább maradsz annál mélyebb lesz. Ha időben kilépsz marad egy emlék. Ha sokáig, teljesen tönkremész. De hát mikor jó, akkor olyan jó...
ma 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ezek óóóriási red flag-ek. És nem személyiségbeli különbség a baj, hanem az, hogy egy kapcsolatokra alkalmatlan idióta az embered.
ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
A vesztedbe rohansz
ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen, volt velem ilyen.

Bántalmazó kapcsolat lett a vége (én vagyok a férfi és ő bántalmazott engem).


Ahogy írták a többiek, itt nem az a történet lényege, hogy "eltérő személyiségek" vagytok, hanem az, hogy rengeteg red flag-et hordoz, ami alapján alkalmatlan kapcsolatra és tönkre fog tenni.

ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!