Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire különbözik a személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire különbözik a személyiségetek a pároddal?

Figyelt kérdés

Mi kb. mint fekete és fehér, ő extravertált, én intro, ő hangos, én csendes, ő gyorsan dönt én megfontoltan stb. Estig sorolhatnám.

Csak kíváncsiságból kérdezem, itt van-e még ilyen pár, és ti mikben különböztök?


2021. dec. 15. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon hasonlítunk, legfeljebb apróságokban különbözünk.
2021. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb dologban egy az egyben megegyezünk. Az ízlésünk is hasonló, ami a másikon tetszik, az neki is tetszik magán, hasonlóan tervezünk meg dolgokat, hasonlóan gondoljuk át egy nyaralás kivitelezését vagy egy lakásfelújítást, a kiadásainkat is. Mikor a másik szólna, hogy figyeljünk erre meg arra, mi már bólintunk, hogy "tudom, úgy számoltam én is". Hasonlóan oldjuk meg a problémáinkat, hasonló tanácsot adnánk egy barátunknak, hasonló fűszert hiányolunk az ételből is, hasonló az erkölcsi normarendszerünk... :)


Amiben eltérünk, az a kivitelezés.

Én lobbanékony és kaotikus vagyok, a dolgok a fejemben pörögnek és azonnal csinálni akarok mindent. Ő inkább molyol a tervezéssel, majd kicsit habozva dönt dolgokról, jellemzően hasonlóan, mint én. Emiatt általában hozzám kerül az irányítás, mert én vagyok a gyorsabb, gyakorlatiasabb. Én kaotikusabb vagyok, ő valamivel pedánsabb. Eléggé kapkodok és multitaskingolok, a párom gyakran kételkedik abban, hogy jó sül ki abból, amit csinálok. De nekem ez a módszerem és ebben látok rendszert. Tudom, mit hova raktam le és miért, de a párom inkább hanyagsának tartja, hogy nincs az adott dolog a helyén. Én tudom, mit akarok és hogyan, de a sorrenden nem sokat gondolkodok. Ő egy kicsit jobban ütemezi ezeket a dolgokat, kevésbé vad. Mindketten elmélyülős típusok vagyunk és van egy dedikált témánk, amiről rengeteget tudunk, mégsem a szakmánk. A végzettségünk hasonló, azonos területen dolgozunk.


Én művészibb, kreatívabb vagyok kicsivel, ez a lobbanékonyságom és kötetlenségem ott is meglátszik, hogy nekem jobban megy a kreatív gondolkodás. A párom precízebb és szabálykövetőbb, ami más feladatokban előnyösebb.


Ő egyértelműen jobban tud tájékozolódni, én pedig jobban tudok felkutatni dolgokat. :)


Én szigorúbbnak és komolyabbnak tűnök első ránézésre, nem félek radikális véleményt alkotni és megmondani a tutit, de hamarabb ellágyulok és jobban kezelem az egyéni eseteket, ahol el kell térni bizonyos szabályoktól, ő édes és laza, de erősen meghúzza a határokat, miközben tartja magát a tervhez és szépen irányít a háttérből dolgokat.

2021. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ő nő. Ennél nagyobb különbség nincs.
2021. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
A jobbkezemmel teljes mértékben megértjük egymást.
2021. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az értékrend a legfontosabb, amiben egyezünk. ezen felül viszont jó pár dologban különbözünk (de kevés dologban drasztikusan), pl. problémamegoldási módszereink.

szerintem ez így a jó, így tesszük egymás életét gazdagabbá. engem szarrá idegesítene egy olyan ember, mint saját magam. nem beszélve arról, hogy "double trouble", ha a másik is abban béna amiben te, és az sem túl motiváló, ha amit ő jól csinál, azt te magad is pont így, pont ilyen jól tudod csinálni.

2021. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyfelől nagyon sok mindenben hasonlítunk, mindketten nyugodt, optimista természetűek vagyunk, szeretjük a spontán, kalandos dolgokat, a társasági eseményeket, a sebességet, ugyanakkor a biztonságot, stabilitást is. Másfelől én valamivel introvertáltabb vagyok, nagyobb szükségem van a nyugodt feltöltődésre, ő egyfolytában pörög, a munkájában is. Én vagyok a filozófikusabb, ő a gyakorlatiasabb. Ő az erősebb, határozottabb, én a szelídebb, érzékenyebb. Nagyon harmonikus a kapcsolatunk, kiegészítjük/ellensúlyozzuk egymást.
2021. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó dologban hasonlítunk,de egy csomó dologban ég és föld vagyunk
2021. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindenben hasonlítunk, alapvető életfelfogásunk, céljaink, hobbijaink, kedvenc dolgaink, életstílusunk mind azonos.

Az egyetlen lényeges különbség, hogy én inkább elvont dolgokban gondolkodó, idealista, kicsit a föld felett lebegő vagyok, míg ő sokkal racionálisabb, a jelenre fókuszáló, materialista. Ez pedig pont ideális, mert ő lehorgonyoz engem és segít pusztán tények alapján döntéseket hozni, én pedig segítek neki spontánabbnak lenni és előhozni az érzelmes oldalát.

2021. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan szintu a különbség hogy csqk azért vagyunk együtt mert ő még nem tudja amit én, hogy nem passzolunk.


Ő tipikus rosszfiu, millio baráttal, domináns is, mindenhol szeretik, sikeres, jol keres, mindenhol érvényesül, laza oldott.


Ellenben én a teljes ellenkezője.

Jokislány vagyok, a sajat árnyékomtol is megijedek, áldozattípus vagyok, sehol nem szeretnek, nem tudok sikeres lenni (lehetoseg az van/lenne, de nem tudom megugrani), alig van pénzem folyamat, mindenhol elnyomnak, csendes zárkózott vagyok.


Mivel egyelőre mellette en is nagydumás oldott jofej laza vagány határozott magabiztos csaj vagyok (ezt hozza ki belőlem), igy a valodi énem nem ismeri. Néha meg megcsillan ugyan de nem látja még a szerelemtől, hogy valójában kivel van.


Sajnálom majd azt a pillanatot amikor csalodik majd bennem. Amit láttam már az exemen is, mikor rájött arra valojában ki vagyok:(


Megélem vele még amit lehet míg el nem hagy, es ennyi.

2021. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A személyiségünk nagyon más, viszont a hobbik nagy része és az értékrendünk az giccsesen azonos. Tökéletesen kiegészítjük egymást. 😊
2021. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!