Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hasonló a hasonlóval, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló a hasonlóval, vagy két különböző személyiségű férfi-nő páros a jó?

Figyelt kérdés

Ha hasonló párom volt, unalmas lett a kapcsolat, ha határozottab volt nálam, én nem kellettem neki.


Mi a tapasztalat, melyik a jobb? Eddig 1 hosszabb kapcsolatom volt és egy aki gyorsan dobott.


Kit keressek, nem tudom?!


Nő vagyok..


2023. máj. 28. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy nem kell, hogy nagyon hasonlítsatok de az se, hogy nagyon különbözőek legyetek, vagyis az arany középút a nyerő.

Fontos inkább a szerelem, tisztelet, kompromisszum/tolerancia készség, közös cél.

Hogyha te mondjuk nem akarsz otthon ülni, akkor nem jó a nagyon otthonülő típus, de az rendben van, hogy eljártok ide-oda, vagy külön, otthon meg összebújtok.De pl. hogyha te nem dohányzol, iszol, akkor olyan emberrel ne légy együtt.

2023. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A különbözőek jobbak: egyrészt kiegészítik egymást, másrészt pedig egyik tanul a másiktól.
2023. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól megfogalmazta a #1. Nem kell mindenben tökéletesen egyet érteni, ilyen nem is nagyon létezik. De hogy az ellentétek vonzák egymást, az szerintem nem igaz. Ha túlságosan különbözőek vagytok, abból csak feszültség lesz, egymás agyára mentek. A legrosszabb amit tehetsz, hogy megjátszod magad. Közhely, de tényleg magadat kell adni, mert nem lehet hosszú távon csak azért másképp viselkedni, hogy béke legyen.
2023. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló. Minden esetben.


A különbözőség nagyon izgalmas.lehet a felek számára, de nagyon sok konfliktust is szül az eltérőnigények és szükségletek miatt. Nyilván így is működhet egy kapcsolat, de nagyon nehéz lesz összehangolódni.


Míg hasonló személsiségűek már akár az első pillanattól kezdve egy hullámhosszon lehetnek.

2023. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az se jó ha nagyon hasonlítotok de az sem ha teljesen különbözőek vagytok.A kettő között a jó.
2023. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Én a mostani barátommal nagyon nagyon jól működöm. A 3. kapcsolatom, de most össze is fogunk költözni. Sokmindenben nagyon különbözünk, de nagyon alap dolgokban viszont hasonlítunk: pl, nem szeretünk jópofizni másokkal, gyakorlatiasak vagyunk, talpraesettek vagyunk, ugyanazok a témák érdekelnek, utálunk vásárolni, azon mindig nagyon gyorsan kell átesni... De pl teljesen más a szakmánk, sokszor más a mentalitásunk (én stresszelős és ideges vagyok, ő nem, és ez nagyon jó, mert sokszor megnyugtat, ő végtelen türelmes, én sokszor totál türelmetlen mondjuk magammal is). Szóval szerintem is kb egy arany középút a nyerő.
2023. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Aki gyorsan kitette a szűröm, ő másabb volt, mint én, de hajlandó lettem volna elfogadni a különbözőséget, hozzá csiszolódni, viszont ő nem adott esélyt erre. Pedig annyi közös pont van az életünkben, annyira sorsszerű volt a találkozás. Neki sok a néma csend, vagy hogy én visszahúzódóbb vagyok.

Szerintem ha az egyik szereti a másikat, elnézné neki a kisebb hibáit.

2023. máj. 28. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy teljesen ellentetes ember nagyon izgalmas tud lenni, nagyon nagy tűz keletkezhet, pont emiatt a sok új miatt. De nem tud hosszú távon működni, együttélesre már nem alkalmas, azt mar nem fogja túlélni.

Igazi hosszú boldog kapcsolat, csak egy hasonlóval lehet.

2023. máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Részemről csak a hasonló. Nincs kedvem senkinek a szarjaival harcolni és drámázni.


Ha a hasonló nem izgalmas, akkor te vagy a kibszott unalmas és ezen elsősorban neked kell változtatni, nem egy partnernek.

2023. máj. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!