Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most derült fény erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most derült fény erre a furcsa dologra 8 hónapnyi együttlét után. Mire vélnétek?

Figyelt kérdés

Év elején jöttem össze mostani párommal. Kb. 8 hónapja vagyunk boldog párkapcsolatban. Szeretjük egymást, minden jó köztünk, szellemileg egy szinten vagyunk, imádunk egymással szexelni, stb.

Tudom, hogy ezt a szerelmet a párom se játssza meg, hiszen látszik rajta, hogy boldog velem és őszintén örül, hogy egymásra találtunk. Most tervezgetjük az összeköltözést is...


DE!


Minap furcsa lett nekem, hogy esti elköszönésünk után még 20 percen át fent volt messengeren, pedig nem szokott. Nagyon cseszte az agyamat ezért bármennyire is bizalmatlan és szemét a dolog, másnap mikor taliztunk és volt alkalmam, titokban meglestem a messengerét és lám-lám, az egyik ex. dugópartnerével beszélgetett előző este... A megérzésem jó volt. A téma leginkább általános volt, tehát semmi nyílt szexualitásról vagy meztelen képküldésről, szivecskézésről nem volt szó, (max. csak utalgatásokról) de párom - többek között - azt is írta ennek a srácnak, hogy "jó régen láttalak, tuti ugyanolyan sármos lehetsz még mindig." Ez elég rosszul esett. A srác erre válaszolta hogy gyere át és nézz meg testközelből, de barátnőm erre már nem válaszolt, inkább egy másik kérdéssel zárta rövidre a témát.


A beszélgetésből még az is kiderült, hogy augusztusban is beszéltek egymással valamit, annak bezzeg már nem volt nyoma mert ki lett törölve. Annyit írt neki a párom, hogy augusztus óta igazán ráirhatott volna, de le se szarta a fejét... ez is furcsa. Szóval kb. 2-3 havonta írnak egymásnak. Gondolom én legalábbis. Semmi megcsalásra, találkozásra utaló mondatot, jelet, stb. nem találtam, szóval az talán nem volt.


A fentieket már csak azert sem értem mert soha ennyire őszintén szerelmes lánnyal nem volt dolgom, tényleg imádjuk egymást és mégis ezt teszi.


Mi állhat a háttérben? Mi lehet ennek az oka? Ti mit reagalnátok erre? Ugye ő nem tudja, hogy én tudok a dologról... de baromira fáj. Nagyon nem szeretném azt se ha vége lenne a kapcsolatnak, mert imádom őt, épp ezért a bilit se tudom/akarom kiborítani... ti mit tennétek?


ma 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom írni, hogy búfelejtő lettél volna, de nyilván nem jött össze hiszen tartja vele a kontaktust, sőt felháborodik, hogy az ex nem írt neki.

Ami ki lett törölve üzenet az 100% szexuális, érzelmi jellegű volt és idő kérdése mikor fog vele megcsalni egészen.

Maradj vele ha szerinted szerelmes beléd, de nem volt,nem az és sosem lesz beléd!

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Es az miert jo, ha nem tud rola es cserebe boldog? Akkor lehet, hogy negy ev mulva derult volna ki, hogy a csaj kevesnek gondolja, a srac meg kozben elcsesz negy evet az eletebol.

Inkabb tudjak a dolgokrol es legyek boldogtalan par hetig, honapig, mint hogy latszokag boldog legyek, aztan kiderul egy ilyen es utana evekig nem tudom lezarni, cserebe meg el is bsztam ki tudja, hany evet egy ilyen kapcsolatra.

Kerdezo, sajnalom, nagyon ugy nez ki, hogy szexualisan a masik srac jobban izgatja. Csak dugopajtival nem csevereszne igy, ha mibden rendben lenne koztetek. Valoszinuleg keves vagy neki vagy nem vagy olyan jo, mint a masik srac.

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék a 9eshez. Én is nő vagyok és hidd el kérdező, ha valakibe szerelmes vagy nem kell az egoboost, mert pont leszrod mások véleményét, csak a parode számít. Ez a csaj nem szerelmes beléd, akkor sem ha te úgy látod. Többet meg tudnak játszani az emberek mint azt hinnéd.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem augusztusban dugtak egyet, azóta nem kereste a srác és azért írta neki a barátnőd, hogy augusztus óta nem írt neki.

De ha nincs is igazán, akkor is szakítanék. Ha én szerelmes vagyok nem írkálok, bókolok másnak titokban.

32 N

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
*Ha nincs is igazam
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!