Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes vásárló flörtölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes vásárló flörtölt velem, de leblokkoltam, de tudom ki, írhatok neki?

Figyelt kérdés

Plázában dolgozom egy neves ruházati kereskedésben. Ma bejött egy pár évvel idősebb férfi, azonnal köszönt, felvette a szemkontaktust, mosolygott, nálam már ez is plusz pont a sok fásult és bunkó vásárló között.


Keresett egy darabot, segítséget kért tőlem, végig udvarias de vonzó volt, de sajnos nem volt a darab, amit keresett. Végül alsónadrágot vásárolt. Kevesen voltunk és én ugrottam be a kasszába, amikor fizetett.


Mindig meg kell kérdeznünk, hogy "jó lesz a méret?" ez már teljesen automatikusan, gondolkodás nélkül jön.


Azonban ő boxereket vett, majd a kérdésemre azt válaszolta mosolyogva: "Segítesz nekem eldönteni?"


Bevallom eléggé zavarba jöttem, kb. ötször húztam le a vásárolt árut, mire rájöttem mit csinálok. Ő csak mosolygott és nézett a szemembe, de közbe jöttek más vevők és végül elment, nem volt idő tovább vinni, de láttam rajta, hogy szeretné.


Viszont azóta nem tudom kiverni a fejemből, pár hete lett vége egy kapcsolatomnak és tényleg vonzó volt, ápolt, magabiztos, jólöltözött és nekem meg pont nincs programom hétvégén.


A poén, hogy áfás számlát kért, így megvannak a cégadatok és a neten megtaláltam a honlapon a nevét mert ővé a cég és így a telszámot és Fb profilját is. Szerintetek illúzióromboló ha bejelölöm és ráírok? Nőként ti tennétek ilyet?


ma 18:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Elméletben nem, gyakorlatilag a legtöbben ezt csinálják. Na de közben nem bírtam ki és bejelöltem, azonnal írt is. :))
ma 19:02
 22/25 anonim ***** válasza:
Meg nyilván az osszes tobbinek is.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hivatalosan is kijelenthetjük, hogy értelmetlen volt a kérdésed.

Köszönjük.

ma 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha tetszettél neki, vissza fog jönni a boltba. És, nezd gyakran a facebookját, mert akkor lehet, hogy neki is feldob ;)
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen kitaláció. De ötletesebb, mint a szokásosak.
ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!