Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti lenézitek a deichmannb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti lenézitek a deichmannból cipőt vásárló (9-15 ezer között) férfiakat, hogy nem boss meg calvin klein , stb cipőket vesznek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 15:27
A kérdező szavazást indított:
le bizony, a csórikák életképtelenek
nem igazán érdekel milyen cipő van a pasin és honnan van
nem, mert néha én is onnan vásárolok, pedig megtehetném hogy 20-30 ezres cipőkból legyen nekem 100 db.
53 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nézem le, aki elbsz 20 000+ forintot egy (nem sportolásra használt) cipőre.
2020. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a Deichmann is túlárazottnak számít.
2020. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Néha ki lehet fogni 1-2 minőségi cipőt, ami bírja 3-4 évig. Csak ugye kevés a bőr cipő, inkább a gagyibb poliuretán.
2020. aug. 18. 15:34
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem téged az értelmi színvonalad miatt néznek le.
2020. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Én kinaibol veszek cipőt. Akkor mi van? :D
2020. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem, én azt nézem le, aki a semmire menőzik. Nem telik rá, de játszani akar egy szerepet. Aki viszont rosszabb helyzetben van, de megfontoltan költ, azt becsülöm, pláne, ha céljaiért küzd. Ez nőkre is vonatkozik.
2020. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

Nem nőként, de én bőrből készült munkavédelmi cipőt vásárolok, mert tartós. És mivel alapvetően csak utcai viselet, így nem is lesz olyan, mint az "igazi munkásoké", hanem megőrzi látszólagos eleganciáját.


A kínai 2 hónap alatt darabokra hullik. A márkás túlárazott szar 3 hónap alatt darabokra hullik. A munkavédelmi cipőt 2 évente vásárolom, mert kicsit elkopott, de semmi egyéb baja nincs. És akkor kerül 15 ezer Forintba, kis kedvezménnyel. Bőven behozza az árát.

2020. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
Deichmann ok, Boss, az nem hangzik jól, még a végén főnökösködne nekem.
2020. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Ha működik a kémia tőlem mezítláb is járhat...
2020. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

Azért a nők többsége nem ennyire sekélyes...

Most komolyan a férfiak azt hiszik, hogy ahhoz, hogy párjuk legyen drága óra és drága cipő kell?

És hol marad a humor, érzelmi intelligencia, az odafigyelés? Talán ezekre kellene rágyúrni, nem pedig a drága cuccokra, mert aki ilyen szinten csak a külsőségekre ad, az olyan nőt is fog találni...

2020. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!