Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a feleségemet zaklatja az egyik vasarló a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Az idos csavo kiszemelte maganak es ajanlatot tett neki. Mondta a felesegem hogy boldog hazassagban el. Erre az oreg celozgatott hogy neki mekkora a farka es ha valamin osszevesznenk akkor o varja a felesegemet a hazanal.

Felesegemet meg a hideg is kirazza ettol a csavotol.

Egy nap tobbszor is bemegy az uzletbe vasarolni ahol a felesegem dolgozik es direkt az o kasszajahoz all be, a tobbi vasarlot meg atkuldi masik kasszahoz.

Kulfoldon elunk es itt nem lehet csak ugy kitiltani egy vasarlot a boltbol meg beszolni neki. Tobb joguk van mint egy dolgozonak. Az egyik kollega azt mondta hogy szoljon neki ha megjelenik es akkor addig o beall a kasszahoz amig a csavo el nem megy.


A fonokoknek nem szolt meg de szerintem nem tudnak mit csinalni. Meg a tolvajokat se nagyon tudjak elfogni mert szigoru szabalyok vannak hogy hogyan kell egy vasarlot kezelni meg ha tolvajrol is van szo.


2018. aug. 28. 04:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Rendes a kolléga, hogy beáll helyette addig. Szerintem a főnöknek is kellene szólni. A szexuális zaklatást külföldön egyáltalán nem tolerálják. Nálunk még elnézik... Biztos van valami megoldás. Pl. videóra venni és feljelenteni szexuális zaklatásért.
2018. aug. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Ti melyik országban éltek? Mert ilyen sületlenségről még nem hallottam. Hogyhogy nem lehet jelenteni a zaklatót? Tudtommal a legtöbb EU-s országban nagyon odafigyelnek a munkahelyeken az emberi jogokra. Szerintem csak tájékozódnotok kéne a témában.


26/F

2018. aug. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem Magyarországon szemelt ki egy zaklató. Beszéltem a fönökömmel, aztán hármasban a biztonsági vezetővel.

Végül azt a megoldást találtuk ki, hogy ha jött, egy bizti odaállt a pulthoz a kasszával majdnem szembe, nem csinált semmit, csak nézte.

A kollégámmal meg posztot cseréltünk, én konyhán voltam addig.

Három nap után összebalhézott a biztonsági őrrel, elkapta a gallérját. 72órára rabosították, pénzbüntetés, ejnyebejnye lett a vége. Azóta nem láttam.

2018. aug. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez, hogy a tolvajokat se tudjátok elfogni?

Vagy kamu kérdés, vagy nagyon tutyimutyi vagy te is, asszonyod is.

2018. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljen a főnökkel négyszemközt, hogy mit tehet ilyen esetben, mit enged neki a szabályzat, stb.

Esetleg beszélgess el az öreggel a bolt előtt, ha a tolvajokkal nem tudnak mit csinálni, akkor egy kis beszélgetésért veled se.

Azt biztosan nem teheti meg, hogy elküldi a kasszától a többi vevőt. Nyugodtan, mosolyogva hívja oda a többi vásárlót, hogy nála is lehet fizetni.

2018. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

T"udtommal a legtöbb EU-s országban nagyon odafigyelnek a munkahelyeken az emberi jogokra"


Nagyon el vagy tévedve, ha ezt komolyan elhiszed.

Nyugat Európában a bűnöző az első.

2018. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Az utolsónak igaza van. A túlságosan liberális országokban több joga van egy bűnözőnek, mint egy tisztes, adófizető polgárnak.
2018. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Először szólni kell a főnöknek,hogy zaklatja a vén bu*1.Aztán,ha a főnök nem csinál semmit,akkor meg kell mondani a fazonnak,hogy feljelenti szexuális zaklatásért.
2018. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Fog szolni a fonoknek de a fonok is csak alkalmazott, lehet hogy nem is foglalkozik vele. Volt hogy egy kollegat bepanaszolt egy masik hogy sose azt csinalja amit kellene de a fonok csak mosolygott rajta meg egymasra mutogatnak.

Volt egy kollega akit ki kellett hogy rugjanak mert a tolvaj utan ment a parkoloba es ez a ceg szebalyzatanak nem felel meg.

Az egyik fonok meg a "vasarlo" utan kiabalt hogy uram, szeretnem latni a blogkkjat de az meg csak setalt tovabb es nem tudtak mit tenni.

Egyenlore azt tudja csinalni hogy ha eszreveszi akkor bemegy az irodaba ameddig el nem megy az oreg.

2018. aug. 29. 03:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azért kell szólni,hogy oldja meg,hanem,hogy tudjon róla,hogy mi a helyzet a vásárlóval.Ha a főnöke nem tesz semmit és a nejed elküldi a f@$zba,akkor pedig így nem rúgják ki,vagy ha mégis akkor a főnököt is be lehet panaszolni a feletteseknél.Erre a szexuális zaklatásra most úgyis harapnak.
2018. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!