Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti lenézitek a deichmannb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti lenézitek a deichmannból cipőt vásárló (9-15 ezer között) férfiakat, hogy nem boss meg calvin klein , stb cipőket vesznek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 15:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, mindenki ezt mondja, de én, mivel szegény családból származom, így is gondolom tényleg. Nem az öltözék határoz meg. A tiszta, rendezett ruházat, cipő pozitív képet fest rólad, a minőségi darabok szintén, de a márka és az ár semmit nem jelent önmagában. Sok sz.. r embert láttam már talpig puccban. Pont ezért tartom a fenti véleményt.
2020. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
51%
Haha, én felnézem őket, nem le.
2020. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%

"De tény, hogy egy 30 ezres cipő ezerszer jobb mint az 5 ezres."


Hát öhmm... Kaptam kb 1 éve egy fekete Converset keresztapámtól. Elnézte a méretet és kicsi lett neki (hogy hogyan lehet saját magadnak kisebb méretet venni, ne kérdezd, rejtély).

Ha éltél még kényelmetlen, cipőnek alig nevezhető rakás $z.t... és az a cipő vagy 25 ezer volt. Egy forintot nem adtam volna érte és nem is fogok az életben venni, igazi túlárazott f.s.

Szóval a drágább nem feltétlenül jobb.

2020. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy nézem le, általában én is ott vásárolok. Tökre nem érdekel, hogy milyen cipőt hord, amíg nem koszos/szakadt. Mondjuk a Martensek kifejezetten tetszenek, de nem az ára miatt, hanem a stílus miatt (nekem is van egy, majd egyszer szeretnék még párat).
2020. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi pénzből tök jó cipőt lehet venni a D-ban. Inkább azt nézem, tiszta-e.
2020. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a nők cipő alapján ítélik meg a férfit. [link]

[link]


[link]

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
36%
Az igazi férfi papucsban jár! 😂
2020. aug. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy nézem le. Legyen tiszta azt jólvan. Jaa es ha leveszi a cipőt ne vakuljak meg a lábszagtol.

Am párom kapott az anyjáéktól 2 alkalommal is nike cipőt, a régebbi egy VaporMax,utálja mint a szhart,sima felületen nyikorog-cuppog,kavicsos egyeneltlen talajon bokatörő, a másik egy Renew rival camo ez meg kényelmetlen,szintén utálja 😁 CCC-ben vettünk neki egy 6 ezres sportcipőt melóra,azt imádja,kényelmes,szaladgálósra is inkább azt használja. Szóval ja,drága cipő...nem mindig jobb

2020. aug. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
33%

Úgy alapból az embert nem érdekli mennyit költ a másik a cipőjére.

DE! Az 5000-es kínai, meg Deichmann baromi gyorsan leesik az ember lábáról. És nem az ára miatt, hanem a minősége miatt.

Nekem van 1-2 drágább cipőm, ami hosszú évekig szolgál, meg, hogy legyen néha egy kis frissítés, veszek néha egy-egy gagyibbat, amit nem sajnálok, ha 1-2 hónap múlva meg kell röptetni, vagy visszavinni.

Technikailag az olcsóbb cipő nem olcsóbb cipő.

Arról nem is beszélve, hogy alapesetben nem izzadok, lábszagom sincs, de némelyik olcsó cipőmtől instant olyan undormány szagom lett, hogy a görény jött hozzám receptért...

Szóval, megnézem a lábát a pasinak, de csak olyan szempontból, hogy tiszta legyen a cipője, ne legyen szakadt, esetleg ha alkalomhoz illik már előny. Ja meg a fent említett műanyagos lábszag ne csapjon arcon, ha sétálunk :D


Ennyi.

2020. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Én főleg bugatti cipőket veszek (12 től 30 e), de belefutottam már ott is (pedig az topmárka, olasz) h kecskebőr volt a cipő, és ha 100 szor felvettem akkor is durván kecsekbőrszagú volt a lábam.,
2020. aug. 19. 10:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!