Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti lenézitek a deichmannb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti lenézitek a deichmannból cipőt vásárló (9-15 ezer között) férfiakat, hogy nem boss meg calvin klein , stb cipőket vesznek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 15:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
51%

10.


Részben igazad van. Ezen belső dolgok tényleg kellenek - de ha mellé szegényember külsőd van, az nagyon rossz pont tud lenni. Nem áthidalhatatlan hátrány, de azért egy kicsit az. Lásd még Cartman "Kenny, ha összejössz egy csajjal nem fog veled minden este kekszet ("mirelit gofri") enni"

2020. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Qrvára nem tudom megmondani ránézésre, hogy valakinek 5 ezer vagy 20 millió forint volt a cipője, hacsak nem valami látványosan gagyi kínai, vagy látványosan drága (mondjuk gyémántokkal vagy arannyal van kirakva). Nekem tök mindegy, csak normálisan nézzen ki. Nem kellene igénytelen, szakadt, lyukas cipőben járó pasi, de olyan ízléstelen gazdag csávó sem, aki tetőtől talpig fukszban jár és egy vagyont hord magán a sarki kisboltba is.
2020. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha lelőnek se mondom meg, honnan van a cipő, amit látok.
2020. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
63%
Csakis ¡Quechua! :)
2020. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Az a cipő az nem hervisben van? Vagy decathlon?
2020. aug. 18. 17:47
 16/31 anonim ***** válasza:
67%
#15 dechatlon
2020. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%

Én is onnan veszek cipőt, szóval nem

Viszont számomra elég gáz ha valaki az általad felsorolt márkák cuccait hordja

2020. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
De egy Gucci-s pasi jobb lenne igaz?
2020. aug. 18. 18:16
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

Azt se tudom milyen cipőmárkák vannak női én, pláne ffiben.

Szakadt és ápolt, nálam itt ki is fújt.

2020. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
61%

Amíg nem tehettem meg én is a deichmannból vásároltam. Igazából még mindig vannak olyan cipőim amik onnan vannak, de pl szezonálisak és/vagy alkalmiak ezért jól bírják. Vannak olyan márkájú termékeik amik egészen jók.

A legfontosabb szempont az az, hogy kényelmes legyen és a láb számára egészséges is.


De tény, hogy egy 30 ezres cipő ezerszer jobb mint az 5 ezres. Én egyébként 10 ezer alatt nem veszek már cipőt.

2020. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!