Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes vásárló flörtölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes vásárló flörtölt velem, de leblokkoltam, de tudom ki, írhatok neki?

Figyelt kérdés

Plázában dolgozom egy neves ruházati kereskedésben. Ma bejött egy pár évvel idősebb férfi, azonnal köszönt, felvette a szemkontaktust, mosolygott, nálam már ez is plusz pont a sok fásult és bunkó vásárló között.


Keresett egy darabot, segítséget kért tőlem, végig udvarias de vonzó volt, de sajnos nem volt a darab, amit keresett. Végül alsónadrágot vásárolt. Kevesen voltunk és én ugrottam be a kasszába, amikor fizetett.


Mindig meg kell kérdeznünk, hogy "jó lesz a méret?" ez már teljesen automatikusan, gondolkodás nélkül jön.


Azonban ő boxereket vett, majd a kérdésemre azt válaszolta mosolyogva: "Segítesz nekem eldönteni?"


Bevallom eléggé zavarba jöttem, kb. ötször húztam le a vásárolt árut, mire rájöttem mit csinálok. Ő csak mosolygott és nézett a szemembe, de közbe jöttek más vevők és végül elment, nem volt idő tovább vinni, de láttam rajta, hogy szeretné.


Viszont azóta nem tudom kiverni a fejemből, pár hete lett vége egy kapcsolatomnak és tényleg vonzó volt, ápolt, magabiztos, jólöltözött és nekem meg pont nincs programom hétvégén.


A poén, hogy áfás számlát kért, így megvannak a cégadatok és a neten megtaláltam a honlapon a nevét mert ővé a cég és így a telszámot és Fb profilját is. Szerintetek illúzióromboló ha bejelölöm és ráírok? Nőként ti tennétek ilyet?


ma 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Tudja hol dolgozol. Ha bármit szeretne tőled vissza fog menni a boltba. Ha nem akkor ne égesd magad, hogy nő létedre futsz egy pasi után.
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Céges boxeralsó?🤣 ezt hogy fogja elszámolni költségként? Munkaruházat?🤣


Amugy eléggé szexista vicce volt hogy határozd meg a f.rka meretét. Én ettol nem ajultam volna el. Plane nem olyanoktol akik random eladókkal is heryegnek.

ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar, majd megtalál.
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Közben beszéltem egy barátnőmmel, akinek enyhén szólva több tapasztalata van főleg fwb-el, és szerinte semmi nincs benne, ha bejelölöm, csak ne írjak rá.
ma 18:35
 15/25 A kérdező kommentje:
Sokan sok mindent cégre vesznek.
ma 18:40
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem alacsonyodnék le ide.

Ha neked belefér akkor csináld.

ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%
Ja agyad sincs. Akkor pomt ezért hetyeg eladokkal:D
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha én alattam dolgoznál, és megtudnám, hogy visszaéltél vásárlói adatokkal, b*sználak is ki mint macskát szarni.


Ami meg a flörtöt illeti, eléggé ki lehetsz éhezve és alacsony az a bizonyos léc nálad, ha neked már ennyi elég volt ahhoz hogy bebeszéld magadba, hogy biztos többet akar tőled.


Másrészt meg ha akarna folytatást, akkor tudja hol találjon meg. A férfiaknál nem ritka, hogy játékosságból flörtölnek, "why not" alapon. (bár be kell vallani, nőknél gyakoribb)


Harmadrészt ... komolyan, mi a bánatért írod ki a kérdést. Mindenki megírta, hogy hagyd békén és HA akar tőled valamit, akkor majd még visszatér. Erre jössz itt a barátnőddel aki mást mond és akkor te azt elfogadod.

Úgy tűnik, mintha hót mindegy mit írunk, úgyis fejedbe vetted, hogy visszaélsz az adatokkal és ehhez kerestél itt megerősítést, buksi simit hogy "oké nincs semmi gond, csináld csak".


100 sebből vérzik a sztori. Low bar. Önigazolás keresés. Adatokkal való visszaélés.


Értelmetlen volt kiírnod a kérdést.

ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én biztos nem jelölném be, ha akar valamit, vissza fog menni. Én is ezt szoktam, ha valaki szimpatikus, akkor igyekszem többször találkozni vele “véletlenül”, aztán majd alakul, de egy flört eleve az égvilágon semmit nem jelent, simán lehet ilyen személyiség, de közben házas vagy ilyesmi és semmit nem akar, csak akkor épp vicces kedvében volt.
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
15# Ja, csak nem lehet mindent cégre venni. Az nem úgy megy, hogy neked van egy céged és akkor az égvilágon mindent áfás számlával kérsz. Persze lehet, hogy a jól öltözött emberünk egyéni vállalkozó vetkőzős fiú, akkor mehet az alsógatya áfással.
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!