Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes vásárló flörtölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes vásárló flörtölt velem, de leblokkoltam, de tudom ki, írhatok neki?

Figyelt kérdés

Plázában dolgozom egy neves ruházati kereskedésben. Ma bejött egy pár évvel idősebb férfi, azonnal köszönt, felvette a szemkontaktust, mosolygott, nálam már ez is plusz pont a sok fásult és bunkó vásárló között.


Keresett egy darabot, segítséget kért tőlem, végig udvarias de vonzó volt, de sajnos nem volt a darab, amit keresett. Végül alsónadrágot vásárolt. Kevesen voltunk és én ugrottam be a kasszába, amikor fizetett.


Mindig meg kell kérdeznünk, hogy "jó lesz a méret?" ez már teljesen automatikusan, gondolkodás nélkül jön.


Azonban ő boxereket vett, majd a kérdésemre azt válaszolta mosolyogva: "Segítesz nekem eldönteni?"


Bevallom eléggé zavarba jöttem, kb. ötször húztam le a vásárolt árut, mire rájöttem mit csinálok. Ő csak mosolygott és nézett a szemembe, de közbe jöttek más vevők és végül elment, nem volt idő tovább vinni, de láttam rajta, hogy szeretné.


Viszont azóta nem tudom kiverni a fejemből, pár hete lett vége egy kapcsolatomnak és tényleg vonzó volt, ápolt, magabiztos, jólöltözött és nekem meg pont nincs programom hétvégén.


A poén, hogy áfás számlát kért, így megvannak a cégadatok és a neten megtaláltam a honlapon a nevét mert ővé a cég és így a telszámot és Fb profilját is. Szerintetek illúzióromboló ha bejelölöm és ráírok? Nőként ti tennétek ilyet?


ma 18:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Most akkor tisztelettel udvaroljon a férfi meg kezdeményezzen vagy kérdezze meg baxunk-é és még a nő szalad utána? 😅


Hatalmas forma lehet, gratulálok kérdező.

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Udvarias volt onnantól kezdve, hogy bejött és igen, flörtölt, nem hiszem, hogy ebben bármi rossz lenne. Nekem nincs párkapcsolatom, miért ne lehetne ismerkedni?
ma 18:11
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem tennék ilyet. Ha én is annyira bejövök neki, aki visszajön a boltba.

Azon kívül meg még bajod is lehet belőle, hogy ügyfél adattal "visszaélsz".

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Hát, eléggé paraszt módon flörtölt. De ha neked ez jó, akkor írj neki, és érezzétek jól egymást.
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Miért is kell(ett volna) neked bármit is csinálnod? Flörtölt veled, te is benne voltál, aztán ment tovább a dolgára, semmi jelét nem adta, hogy az üzleten kívülre is akarná vinni a szituációt. Mellesleg tudja hol dolgozol, ha akarna folytatást, tudja hol talál.
ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát jelezni, hogy nincs ellenemre a dolog, csak olyan gyorsan történt és jöttek mások is.
ma 18:17
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar valamit, újra jön. Láthatta rajtad, hogy hatással van rád. Ennél tovább én se mennék.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is pénztáros vagyok egy Hypermarket-ben, ahol rengeteg ember megfordul.

Beszólogatnak hideget-meleget, már meg sem hallom.Így, hogy csak a számla alapján tudod, hogy ö kicsoda, semmiképp nem írnék rá, ezzel az erővel bárkinek is írogathatnánk, aki szla-t kér..

Ha komolyabban is érdekled, úgyis visszatér, vagy ennél egyértelműbb jelet ad.

ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
kasszás erzsi
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8-as elég egyértelmű volt, nem csak verbálisan, hanem nonverbálisan is. Most így leírva kevésnek tűnhet a kommunikáció, de ugye már előtte is váltottunk pár szót.
ma 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!