Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézitek a cipőt csak a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézitek a cipőt csak a pénz miatt?

Figyelt kérdés

A nők nézik csak azért a cipőt, hogy abból levonják, hogy vélhetőleg mennyi pénze van az illető pasinak?

Azt hallottam már én is, hogy számít, hogy mennyire tiszta, mennyire van kitaposva, mert ebből sok mindent le lehet szűrni.

De anyagi vonzata is van ennek a dolognak?



ma 17:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%

7


És ennek mi köze a pénzhez?


Tehát ha te azt hiszed, hogy attól leszel igényes, mert kiadtál 30 ezer forintot például egy olyan cipőre mint amit a 8-as belinkelt, akkor el kell keserítselek, az emberek 99%-nak egy stílustalan, igénytelen ember leszel.


Ha egy ilyen cipőben jelennél meg előttem, felőlem aztán kaviárral is tele lehet a hűtőd, de hogy nem mutatkoznék veled nyilvánosan mert a pofámról lesülne a bőr, abban biztos lehetsz.


Ha pedig parizeres zsemlén kívül más nincs a hűtődben, de a 12 ezer forintos cipőd tiszta, szép, illik hozzád és az öltözködésedhez, akkor meg foglak dicsérni, ha van rajta embléma, ha nincs.

ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

11, akkor olvasd el újra a kommentem vagy tanulj meg jól érvelni.


Egyébként szerintem 30000-ért minőségi cipőt venni max használtan lehet, de azért cipőt pont nem vennék másodkézből max különleges esetekben.

Én ritkán vásárolok cipőt, de az hosszú évekig kitart.

Nekem hiába jössz az ilyen Adidas divatcipőkkel, nem én vagyok a közönségük, edzőcipőt csak az edzőteremben hordok.


Engem a logó nem érdekel, nekem egyik cipőmön sincs, viszont vannak más jelei, hogy jó minőségű. Én is ezeket nézem más cipőjén, azon felül, hogy tiszta és az alkalomnak megfelelően választotta-e ki.

ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

12


Elolvastam, ugyanolyan böszmeséget írtál, a 12-es válaszodban meg még nagyobbat.

ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

11, a minőségi, jó cipő pénzbe kerül, úgy jön ide a pénz.

Azt sehol nem látom, hogy a 7-es azt írta volna, hogy attól lesz igényes bárki is, mert olyan cipőt vesz, mint amit a másik válaszoló linkelt. De majd idézd, kérlek, hol írta, ha már ezzel jössz.


És hogy a kérdésre is válaszoljak, én is nézem a cipőt, mivel árulkodik több dologról is. Én pl. nem gondolnám senkiről, hogy azért, mert tisztességes jó minőségű cipő van rajta, akkor biztosan üres a hűtője, ellenben aki koszos, szakadt cipőben van, ott már elgondolkodom rajta.

ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

14


Hát akkor segítek neked.


Így szól a fő kérdés: Nézitek a cipőt csak a pénz miatt?


A 7-es válaszoló mindenre válaszolt, csak éppen a kérdésre nem.


Ez sajnos neked sem sikerült, mert hogy a kérdés nem arról szólt, hogy megnézed-e a cipőt a másik emberen, hanem arról szólt, hogy megnézed-e a cipőt CSAK a PÉNZ miatt.


Sem neked, sem a 7-es válaszolónak nem sikerült egy egyszerű kérdést értelmezni. Egy 4. osztályos gyereknek ez valószínűleg nem lenne akadály, nektek az volt.


Szóval bár azt írtad, hogy "és hogy a kérdésre is válaszoljak", ennek ellenére ez neked sem sikerült.

ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
15, szerencsére itt vagy te, aki a kérdésre válaszol, és nem 0%-os hasznosságú válaszokkal vegzálja az egyébként 100%-osra értékelt válaszolót. 😀
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

16


Abszolút nem érdekel olyan emberektől a lepontozás, akik egy kérdést sem tudnak értelmezni, tehát ez mély nyomot nem fog hagyni bennem.


A 6-os válaszom szintén 100%-on áll, nekem veletek ellentétben sikerült a kérdésre válaszolnom.


Beszélgess egy általános iskolással, tud segíteni abban, hogyan kell egy egyszerű, még csak nem is összetett mondatot értelmezni. Rátok fér.

ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, én mindenkinek zöldet nyomtam.

Egyébként tényleg az volt a fő csapás amin elindultam, hogy egy mai csaj, mennyire ír le startból, ha nincs rajtam drága cipő, vagy ha van, akkor mennyire tesz hozzá a rólam alkotott képhez, ha az 60-70 ezer volt és nem egy kínais mondjuk.

ma 19:36
 19/21 anonim válasza:
Igen. A ruha is teszi az embert, és a cipő, óra, toll, kés, öngyújtó sokat elmond. Sokkal megbízhatóbb jelek, mint egy céges vagy lízinges kocsi, vagy részletre vett csúcs mobil, vagy bérelt lakás.
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%
Márai Sándor Füves könyvében van egy érdekes kis színfolt a rengeteg jól megkomponált kis velős mondandó közepette: Asszem annyi a címe, hogy "Öltözködés". A teljes szöveg pedig egyetlen mondat: "Az öltözködéssel egyáltalán nem kell törődni." Kilóg a könyv stílusából is nagyon, igazából nagyon felröhögtem rajta, amikor először került elém ez így. Bocs a spoilerért tetyák. Azért Márairól nem mondanám, hogy ne lenne egyéniség. És azért elég könnyen egyet tudok érteni a burkolt mondandójával: ha külsőségekben mérsz bármit, tehát bármit is, akkor te már réges-rég elvesztél.
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!