Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontos a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a nőknek a férfiak autója/órája/lakása egy párkapcsolatban, ha amúgy nem költ rájuk többet mint egy minimálbéres?

Figyelt kérdés

Ha csak vacsizni hívja meg, meg üdítőre, meg bonbonra szülinapra, akkor nem mindegy hogy az aktuális párkapcsolatának milyen vagyontárgyai vannak?

Mire megy azzal ha a pasinak mercedese van?Neki azzal mivel lesz több?Miért lehet ilyesmivel csajozni?



aug. 29. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem fontos. Nekem legalábbis. N
aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Engem pl. a Mercedes nem érdekel. Viszont legyen rendes jövedelme, lakhatása, életcélja. Egy megbízható, hosszabb kapcsolatban ez igenis fontos, főleg ha gyerek is születik és a nő elmegy szülési szabadságra. Nem a bonbonból fogják eltartani a családot, hanem a férfi normális jövedelméből, egzisztenciájából, mert a nő ilyenkor kiesik a munkaerőpiacról.

Otthon éppen van elég dolga, de azért nem sokat fizetnek, a férfi legyen annyira felelősségteljes, hogy a család ebben az időszakban támaszkodni tudjon rá.

aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Se a kocsija, se az órája nem érdekel. Viszont egy bizonyos kor után ha nem ért el egy rendezett anyagi szintet, gyakorlatilag életképtelen a számomra. Félreértés ne essék, ugyanazt várom el, amit én is nyújtok.

Saját ingatlan, félretett pénz.

25/N

aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De itt most sima párkapcsolatokról beszélünk, nem komoly de nem is nagyon laza szándékokról...
aug. 29. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A "sima párkapcsolat" a legtöbb ember számára előbb vagy utóbb komolyabb lesz, még ha gyereket nem is akar valaki, de közös életet igen.
aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5#

Akkor nem egy közegben mozgunk(sajnos), az én ismerőseim nyáriszüneteket vannak együtt...

aug. 29. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, az, hogy a Te ismerőseid mit és hogyan csinálnak, szerintem felesleges minden emberre rávetíteni.

Aki kapcsolatot keres, és nem lazát, meg barátság extrákkal-t, az igenis megnézi kivel áll össze.

aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
A látszat miatt fontos és az esztétikai élmény miatt. A nők nem a leglogikusabbak.
aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Leirták. D.gni elég az is ha "magas, szálkás jőképű" vagy de ha gyereket akarnak szülni akkor keress mellé jól hogy el tudd őket tartani amig a nő gyes-en van.
aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!