Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartozik nekem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartozik nekem a párom, hogyan hozzam fel a témát? 24/L

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk már több mint 1 éve a párommal. A távkapcsolat miatt sokat repülök hozzá. Ilyen esetekben pedig a repülőjegy árát felezni szoktuk. Én egy hónappal ezelőtt meg is vettem a jegyet, ő pedig kérés nélkül egyből mondta, hogy következő fizetésnél megadja. Azóta már megjött a fizetése, de semmit nem utalt. Szerintem csak szimplán elfelejtette, de nem tudom hogyan tudnám neki ezt a témát felhozni.

(Alapvetően szorongok ha a pénzről kell beszélnünk)



szept. 3. 07:31
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
14%
Fizetési felszólítàs, közjegyző àltal ellenjegyezve, nulla szerződéses alapon.
szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 a párom, nem egy vadidegen aki nem fizet😅
szept. 3. 07:41
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"Alapvetően szorongok ha a pénzről kell beszélnünk"

Nyugi majd kinövöd :D


Nagyon egyszerű, nem kell túlkomplikálni:

Drágám/életem/mucikám majd el tudod utalni a repjegy árát?

szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%

Az 1-es válaszolónak igaza van szerintem.


Sajnos ezt a kapcsolatot le kell zárnod mielőbb, ha nem akarsz nagyon pórul járni! (Különben esélyes, hogy halmozódik az anyagi károd...)


Inkább maradj egyedül még, csak NE ILYEN(!) kapcsolatban! (Az én párom sem mindig túl őszinte pénzügyekben, de még nem ért nagyobb veszteség engem szerencsére.) Kb. 150 ft talán a tegnapi napon, annyi még elmegy bőven.

szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ #3! :)


#4 nem hiszem hogy ez lenne a megoldás, bármikor meglátogatom mindig vendégül lát és soha sem engedi nekem hogy fizessek neki akár egy vacsorát is. Ezért mondtam, hogy szimplán elfelejtette

szept. 3. 08:02
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Én a párkeresési piac kevésbé szerencsés szereplőjeként (mivel F vagyok) sem tartnék fent ilyen távkapcsolatot, hogy repülni kelljen, el nem tudom képzelni, mi kell ehhez fordított esetben. Nem csak a repülőjegy miatt. Volt részem távkapcsolatban, soha többet.
szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%

Szia, fiúkám!

Szükségem lenne a repcsi jegy pénzre, túlköltekeztem a hónapban.

Ma vagy holnap át tudod utalni?

Puszi a pucura

szept. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7 mind a ketten külföldön élünk. Ez egy olyan kapocs amit sokan nehezen tudnak megérteni, szimplán amiatt mert még nem voltak ilyen szituációban. Olyan távkapcsolatom nekem sem működött amiben az egyik fél otthon tartózkodott. Viszont így a magunk módján “kierkesztettek” vagyunk a kultúrában
szept. 3. 08:17
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Legközelebb ha mennél hozzá, akkor előre kérd el a teljes jegy árát, biztos megkérdezi miért ennyi, akkor irhatod neki,hogy az előző felével tartozik.

Ha normális,akkor megadja, és te sem kerülsz kínos helyzetbe. Ha vonakodik fizetni,akkor tuti,hogy már nyűg neki az egész, és ez esetben nincs értelme folytatni azt a távkaocsolatot.

szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem irigyellek, kérdező, a kretén válaszok miatt… A távkapcsolatról nem kértél véleményt, így szimplán annyi a megoldás, amit a 3-as írt, az egyedüli normális válasz.
szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!