Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartozik nekem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartozik nekem a párom, hogyan hozzam fel a témát? 24/L

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk már több mint 1 éve a párommal. A távkapcsolat miatt sokat repülök hozzá. Ilyen esetekben pedig a repülőjegy árát felezni szoktuk. Én egy hónappal ezelőtt meg is vettem a jegyet, ő pedig kérés nélkül egyből mondta, hogy következő fizetésnél megadja. Azóta már megjött a fizetése, de semmit nem utalt. Szerintem csak szimplán elfelejtette, de nem tudom hogyan tudnám neki ezt a témát felhozni.

(Alapvetően szorongok ha a pénzről kell beszélnünk)



szept. 3. 07:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%
Jesszusom, nem utaznék többet, keresnék közelebbi pasit, de olyat aki férfi!
szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Es ha o repul hozzad, azt is felezitek? Vagy ez hogy van? Mert amit leirtal, az alapjan ha nala vagy, mindent o all, illetve a repjegyed felet is. Meg mielott valaki belem kotne, no vagyok.
szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért te mész hozzá, ő egyetlenegyszer sem ment hozzád? Ha nem engem egyáltalán nem a pénz érdekelne. Egyébként ha eddig mindig állta a felét és te nyugodtan mindig pakolsz miatta akkor az egyszer kifizetheted a repülőjegy teljes árát. Majd ha ő megy hozzád ő is állja saját magának.
szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13 mikor ő utazott az országba, akkor üzleti útra jött és meghosszabbította simán a főnöke által vett repjegyet. Viszont az ország másik felében volt ami tőlem kb 600-650km. Én értementem autóval, ragaszkodott hogy az üzemanyagom felét kifizesse. Szóval igen, fele fele arányba számoljuk az utazási költséget.


#14 azért én utazom, mert nekem az egyszerűbb. Sok szabadságom van illetve tudok online is dolgozni. Ez által így célszerűbb nekem utaznom. Illetve vannak lakótársaim és a megállapodásunk miatt nincsenek ilyen tipusú vendégeink sem.

szept. 3. 09:31
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
Es meddig terveztek igy lenni? Mert ez hosszutavon sehova nem vezet. Egyutt vagytok egy eve, de alig ismeritek egymast. Tudod, lakva ismerszik neg az ember.
szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd ki, ennyi.
szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#15 nekem szerződésem van még az itteni céggel. Az után gondolkozunk valahova költözni, akár egy másik országba ami mind a kettőnknek új lenne.

Igen igazad van lakva ismeri meg egymást az ember, ezért utazom kb 1.5 havonta hozzá minimum 1 hétre, de van hogy több időre. Tudom nem a légoptimálisabb, de jelenleg ez van

szept. 3. 10:14
 18/24 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van, én még nem voltam olyan kapcsiban, ahol fostam beszélni a másikkal. Remélem, baszni mertek, az a legfontosabb. 🙄
szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van gond, hogy távkapcsolat. Hanem azzal, hogy a bizalmasabb kommunikáció nem megy. Tessék konkrétan megmondani, hogy bocsi, de azt ígérted, hogy kifizeted a részedet, de még nem tetted meg, valamikor ki tudnád fizetni?

Egy kapcsolathoz hozzá tartozik az is, hogy tudjunk beszélni a kényesebb témákról is.

szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi bajod van, eddig állta a költséget és egy eset miatt kiakadsz? De megkérdezni se mered? Ez minden csak nem kapcsolat.
szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!