Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézitek a cipőt csak a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézitek a cipőt csak a pénz miatt?

Figyelt kérdés

A nők nézik csak azért a cipőt, hogy abból levonják, hogy vélhetőleg mennyi pénze van az illető pasinak?

Azt hallottam már én is, hogy számít, hogy mennyire tiszta, mennyire van kitaposva, mert ebből sok mindent le lehet szűrni.

De anyagi vonzata is van ennek a dolognak?



ma 17:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Sok értelme van nézni, amikor sokan megveszik a legdrágább cipőket, miközben üres otthon a hűtő és számlákat sincsen miből befizetni, míg másnak komoly befektetései lehetnek, miközben leszarja a cipőjét.


Nem egyenes arányos a pénzed a cipőddel.

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem a penz miatt nezem hanem hogy van e stílusa es igényes e.

Tehát aki vmi saras nkname kinaiban állit oda nem azt jelenti nekem hogy ne lenne pénze hanem se egyénisége nincs es igénytelen is.

ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Pontosan amit az 1 ír. Nincs értelme ezt nézni, van aki még nyaralni is személyi hitelből megy.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
2 egyéniség nem a márkától lesz, mindenhonnan fel lehet öltözni hülyén, mondjuk a kínaiból egy fokkal könnyebb.
ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Nekem egy decathlonos cipoben se egyéniség vki.

Mások vagyunk es kész.

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát én nem tudom hogy nézik-e, de 1-2 cipő úgy néz ki, hogy a szekrény mélyére nem merném eltenni, nem hogy utcára felvenni, mert ocsmány mint a franc. Aztán kerül X tízezer/százezer forintba.


Múltkor láttam egy Balázskicks-es videót, az ott lévő cipők 99%-át még a szemetes zsákba se tenném, nem hogy a lábamra húzzam. Ocsotrány, stílustalan f.s cipők aranyáron a hülyéknek.


Kerüljön akármennyibe is az a f.s amit a lábadra húzol, az emberek (nők és férfiak is) kb. 2 másodperc alatt eldöntik, hogy tetszik-e nekik vagy sem. Aztán hiába vetted 80 ezerért, ha ocsmány mint a dög. Tehát csak ez miatt ne vegyél drága cipőt, mert senki le se sz.rja.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván megnézem a cipőt is, sok mindent le lehet belőle vonni, hiába írják egyesek, hogy jaj, otthon meg üres a hűtő. Igen, ezek az emberek általában megvan, milyen típusú márkákat, stílust preferálnak, de aki valóban igényes, annak a cipője is az lesz.

Az a minimum, hogy egy jó minőségű, tiszta, időjárásnak megfelelő és öltözékhez illő cipőd van. Aki ennyit nem képes megugrani, azzal más problémám is volna, szóval nem egymást keressük.

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Nekem erről a témáról már mindig ez jut eszembe:

[link]


Az Adidas piacra dobott (dögdrágán) olyan edzőcipőt is, ami már eleve úgy néz ki, mintha sáros/használt lenne. Mert milyen menő, hogy egy percet sem kell futnod, mégis mindenki azt hiszi majd, hogy edzel folyamatosan. Őrület.

ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
6-osnak gigalike
ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A Birkenstock szandálok 50 eFt körül vannak. Én ilyen trampli cipőt fel nem vennék. A férfi modellek is rondák. A férjemnek a szekrénye tele volt új cipőkkel, de a lestrapált cipőiben járt, míg szét nem estek.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!