Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszik ez a kocsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ez a kocsi?

Figyelt kérdés

Mármint nem magatoknak, hanem ha egy csávó ezzel jelenik meg.

[link]



aug. 23. 12:20
A kérdező szavazást indított:
Igen tetszik
Nem tetszik
Tetszene, csak más színbe
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Maga az autó kialakítása, formája szép, a színével sincs bajom, de a szememet b...a, hogy ennyire aszimmetrikus helyen van rajta a rendszámtábla. Ettől függetlenül nem vagyok autómániás, eddigi 2 páromnak sem volt kocsija, nem is hiányzott.
aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Olyan proli kinézete van 😂
aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Csóri rendszámról mindig ez jut eszembe :D


Amúgy kábé annyira érdekel, mint hogy milyen színű a fotel a nappalijában. Lehet nincs is. Ha van, akkor ne legyen lehányva és szétesve, de azon kívül lehet Ikeás vagy bármilyen. Ha valami antik örökség, az tök menő és érdekes, de nem azon fog múlni a kapcsolat és/vagy éjszaka.

aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A színe tetszik, más nem. De egyik párom autója sem érdekelt, nem értek hozzá, hidegen hagy. Ha a kocsival akar bevágódni, akkor amúgy sem túl értelmes az illető.
aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Én is nézegettem (feketében) amikor autó vásárlás előtt álltam, de lebeszéltek róla, szóval végül nem erre esett a választásom. A színe amúgy nem jön be.
aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Tojok a csávók autójára. Ez a probléma, hogy mindenki ettől hiszi magát kemény legénynek.
aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 retektorta ***** válasza:
76%
Szép autó, kár hogy ilyen gyökerek veszik. Azt nem érted meg te sem, hogy ha egy senki vagy és veszel egy szép autót, attól még egy senki maradsz. A nők ezt pontosan tudják. Anyagilag meg nem az a kategória, ami imponálna bárkinek is.
aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Szép. Oszt mi van akkor ha ezzel karistól egy hapsi? Van tajiga a segge alatt ami bordó, olasz autó ami lehet hamar kirohad alóla. Bár nem értek annyira az az alfákhoz, de hallomás után hamar szét rohadnak.
aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Kicsit az a fajta, amelyik olcsó, de menőnek akár tűnni. Egy újabb, biztonságos, Kia, vagy Toyota nekem sokkal jobban imponál.
aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!