Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tennél félre pénzt magadnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennél félre pénzt magadnak a férjed tudta nélkül? Elítélendő?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért hogy legyen mihez nyúlni ha úgy adódik.
ma 10:36
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Azon is aggódok hogy a bank ideküld egy értesítést és kibontja.’ha megtudná hogy van befektetett pénzem szerintem nem maradna nyugton tőle.
ma 11:30
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden banknál lehet már papírmentes kommunikációt kérni. De ha annyira fosol, akkor nyithatsz egy postafiókot is.
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Es minek neked ilyen ferj? Akirol ugyanugy gondoskodni kell, mint egy gyerekrol, mert ennyire nincs benne penzugyi tudatossag?
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Venne a faxom többszázezer értékben ajándékokat meg luxuscikkeket a másiknak....még ha gémer lennék, nekem is kellene a szék, azt mondom oké, használjuk ketten, így BESZÁLLOK, de így, h leadja a rendelést és xart se látok belőle, csak szüszködök, így azért ne már....
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is volt részem hasonlóban. Már elváltam tőle, ma már csak röhögök magamon, es nem tudom megmagyarázni, miért vetettem ennyire alá magam anyagilag. Neki is az volt a célja, hogy mindig a lehető legtöbbet költsünk az enyémből es a lehető legkevesebbet az övéből. Nem ment bele a közös számlába soha. A csúcs az volt, mikor vett nekem eljegyzési gyűrűt 25 ezerért, eljegyzett vele, majd 10 perc múlva közölte, hogy akkor mehetünk neki megvenni az órát, amit kinézett, 50 ezerért, mert nehogy már csak en kapjak valamit. És nem is ez a legnagyobb baj. Hanem hogy én idióta MEGVETTEM NEKI es aztán még hozzá is mentem. Váláskor is kellett neki minden IS. Akkor csak röhögtem már és nem hagytam magam. De addig sajnos igen. Te legyél okosabbennél!
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amit leírsz az borzasztó.

Sajnálom.

Ha magánnyugdíj számlára fizeted be a pénzt, azt válásnál nem kérheti. Idő előtt is hozzányúlhatsz, de járulékokat kell fizetni utána. De ha ez az ára, hogy anyagi biztonságban legyél, akkor ez van.

Hitelbe ne ugorj bele.

ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben már a vàlásra gyűjtenék.

Még a leveled is képes felbontani?

Spórolj amennyit tudsz, aztán add be a válást és szépen fizesse a gyerektartást.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy abuzív kapcsolat.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!