Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elitélendő ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elitélendő ha nem tudok vonzódni a kopaszodó férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Beszélgettem nemrég néhány férfi haverommal és ideàlokról beszéltünk, hogy kinek mi tetszik mi az ami nem. A pasik szinte csak az igénytelenséget mondták negatívumnak. Viszont én meg említettem, h valamiért nekem nagyon nem vonzó egy kopaszodó férfi látványa. Kijelentettem, hogy tisztában vagyok, hogy nem tehetnek róla. Nem is akarom bántani őket. De nekem a kopaszodó hajról a nagyapám jut eszembe akinek 2 oldalt szinte alig volt haja és fent néhàny száll. És emiatt valamiért ha meglàtok egy ilyen férfit akkor automatikusan a nagyapám jut eszembe, hogy öregnek néz ki. És iszonyatos mennyiségben látom itthon, hogy már a huszas éveikben is kopaszodnak szegények.


Erre le lettem hurrogva, hogy milyen szemét vagyok, hogy emiatt esélyt se adok nekik és nézzem a belsőt. De könyörgöm ha egyszerűen nem tudok vonzódni hozzájuk? Ez pont olyak, hogy én duci vagyok és felháborodnék, hogy valakinek pont emiatt ne kelljek holott tök okés, hogy mindenkinek más az ízlése. Csak belsőhöz nem lehet szerintem vonzódni


2023. nov. 15. 12:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő! Jogod van hozzá!
2023. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lerágott csont. Nekem is kizáró ok, ha kopasz valaki, egyszerűen teljesen libidógyilkos. Nekem ez, másnak meg más a hülyesége. Had legyen már mindenkinek ízlése meg preferenciái.
2023. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az. Miért foglalkozol komplexusos senkikkel?
2023. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Nem értem. Ha emiatt valaki neked elkezd k*rva anyázni, akkor azt belső sértődöttségből teszi. Ez az érzékeny pontjuk.
2023. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem az. En is undorodom tőlük.
2023. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A kopaszodás érzékeny téma a pasiknak. Ne foglalkozz vele, ezt nekik kell lerendezni magukban.
2023. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Akkor viszont az ősz haját kell megszoknod, ami akár már egész fiatalon kezdődik azoknál, akiknek van haja.
2023. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Én mondjuk aki valamiért nem teszik, vele kapcsolatban sem fogalmaznék úgy hogy undorodom tőle, ahogy itt egyesek teszik. Aki egy másik emberre külső jegye miatt így fogalmaz az nem rendelkezik a civilizált ember legalapvetőbb vonásaival, nem kívánok ilyen emberrel közösséget vállalni.


Magára kérdésre a válasz viszont annyi, hogy ez a preferenciád, véleményed amihez jogod van. Se több, se kevesebb.

2023. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
De undorítóak. Tök büdös a fejbőrük is az ilyenekne.
2023. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

A sok kopter hogy lepontoz már mindenkit.

A fogatlanok is beállhatnak a sorba nyugodtan.

2023. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!