Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elitélendő ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elitélendő ha nem tudok vonzódni a kopaszodó férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Beszélgettem nemrég néhány férfi haverommal és ideàlokról beszéltünk, hogy kinek mi tetszik mi az ami nem. A pasik szinte csak az igénytelenséget mondták negatívumnak. Viszont én meg említettem, h valamiért nekem nagyon nem vonzó egy kopaszodó férfi látványa. Kijelentettem, hogy tisztában vagyok, hogy nem tehetnek róla. Nem is akarom bántani őket. De nekem a kopaszodó hajról a nagyapám jut eszembe akinek 2 oldalt szinte alig volt haja és fent néhàny száll. És emiatt valamiért ha meglàtok egy ilyen férfit akkor automatikusan a nagyapám jut eszembe, hogy öregnek néz ki. És iszonyatos mennyiségben látom itthon, hogy már a huszas éveikben is kopaszodnak szegények.


Erre le lettem hurrogva, hogy milyen szemét vagyok, hogy emiatt esélyt se adok nekik és nézzem a belsőt. De könyörgöm ha egyszerűen nem tudok vonzódni hozzájuk? Ez pont olyak, hogy én duci vagyok és felháborodnék, hogy valakinek pont emiatt ne kelljek holott tök okés, hogy mindenkinek más az ízlése. Csak belsőhöz nem lehet szerintem vonzódni


2023. nov. 15. 12:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, Te ilyen vagy, például Neked nem tetszik Bruce Willis, ennyi.

Nekem meg például, jobban tetszenek a nagyon rövid hajú nők, ennyi.

2023. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Engem nem zavar, ha nem kell senkinek a lógó mellem, szerintem is ronda. De akkor ne alázzon meg azzal, hogy levetkőztet, bemocskol, és azt mondja, ja bocs, mégsem, ronda a melled.

Itt nem férfi-nő különbség van, hanem 'látod rajta anélkül, hogy szóba állnál vele vs csak akkor látod, ha a másik egy sebezhető helyzetbe került', és akkor mindenképpen megalázó lesz az egész."

A randizás, ismerkedés arról szól, hogy kiderüljön, mennyire passzoltok, és van-e olyasmi, ami miatt mégsem kéne folytatni. Ez alól a testtel és szexszel kapcsolatos dolgok sem kivételek. Normális ember ezt fel tudja dolgozni. Akinek ez lelki sérülést okoz, az előbb erősödjön meg, és csak aztán vágjon ismerkedésbe. Aki úgy érzi, hogy a szextől be fog mocskolódni, az ne szexeljen. Aki még így a 21. század közepe felé járva is úgy érzi, hogy a test és a szex bűnös és lealacsonyító dolgok, az melózza ki a szorongásait szakember segítségével, vagy keressen mélyen vallásos párt.

2023. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!