Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, hogy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy kapcsolat mellett jól esik ha flörtölnek velem vagy randira hívnak?

Figyelt kérdés

Ilyenkor elgondolkozok néha, hogy milyen jó, hogy ennek-annak bejövök, milyen jól néz ki, fú de jó lenne ez vagy az...


De ugyanakkor elégedett vagyok a kapcsolatommal és szeretem is a párom, de mégis ilyenkor megbolondít a helyzet kicsit.


Persze józanul belegondolva tudom hogy ez egy marhaság és semmi értelme nem lenne belemenni de a pillanatnyi vágyakozás ettól még jól esik.

Tehát nyilván elutasítom a próbálkozásokat, de a flört, csábító pillantások azért néha besikerednek.


Mindkét nem véleményére kiváncsi vagyok és, hogy más is jár -e néha hasonló cipőben. Mit tesztek hasonló helyzetben?


jún. 9. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondolkozz el, hogy ez neked miért olyan jó vagy miért olyan fontos? Nyilván a dícséret és a pozitív visszajelzés az jólesik az embernek, de miért érzed szükségét, hogy visszamosolyogj vagy hogy flörtölj?

Én nem nézek ki ebből semmi jót. Ha titkon vágysz ezekre, akkor mégsem vagy olyan boldog a kapcsolatodban.

jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Vagyis szerelmes az nem vagy a párodba.
jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Írd meg ki párszor, akárhogy nézzük patkány vagy. Erről ennyit.

jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Keves az onbizalmad. Ezert vagysz annyi kulso megerositesre.

Ha nem mesz el a randira,az nem elitelendo akkor.

jún. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy akkor undorito, forditva normalis.
jún. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Ja mert a férfiaknak mindent szabad 🤣 ha a nő akkor undorító,ha nem akkor normális.


Szerintem arról van szó,hogy a párodtól nem igazán kapsz elismerést,bókokat,így jól esik,ha mástól meg igen.

jún. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem se vagy elégedett a pároddal és azért flörtölsz meg szemezgetsz, nagyon kifelé kacsintgatsz és ebből félrekufirc lesz ha nem hagyod abba, vagy nem szakítasz...
jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem elítélendő. Csak jót tesz az önbizalmadnak hogy még "kelendő vagy a piacon". Ezt a bölcsességet nem én találtam ki, rádióban hallottam.
jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Elítélendő ha részt veszel a flörtökben nem csak egyszer hanem jó párszor és egyre több személlyel. Arra enged következtetni, hogy neked nem elég amit a párod nyújt. Úgyhogy vagy abbahagyod az érzelmi megcsalást ami fizikai lehet és a párodra koncentrálsz, vagy szakítasz aztán flörtölhetsz világba bárkivel.
jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Megcsalás lehet belőle egykettőre tehát el kellene dönteni, hogy elhagyod-e a párod, vagy befejezed a flörtölgetést.
jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!