Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy srácnak nagyon nagy szeretetre lenne szüksége egy kapcsolatban, mert még soha nem szerette őt senki?

Figyelt kérdés
A szülei sem.
2021. jan. 10. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem elítélendő csak a megfelelő partnert kell megtalálni hozzá.

Nekem volt ilyen párom nekem "terhes " volt ez a kapcsolat. Mintha az anyját kereste volna bennem de olyan nehéz ezt megfogalmazni.Meg akart folytatni a szeretetével így én nem tudtam őt támogatni...nem én voltam a megfelelő partnere ebben.

2021. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1


Szembesültem már ezzel.

2021. jan. 10. 09:18
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem elitelendo, de nehezen fogsz talani olyat, aki ennek megfelel. Meg fogod fojtani a kovetelozeseddel. Plusz szamomra visszataszito, ha valaki koveteli a tulzott szeretetet..Semmi termeszetesseg nincs benne. Nem jonnek osste ilyennel.
2021. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem elitelendo, ez egy normalis emberi reakcio.

Viszont egy ilyen embernek pszichologusra van szuksege, es ha fejben vegre rendbe jott, akkor gondolkodjon el a parkapcsolaton.

Volt ilyen exem, nem kivanom senkinek hogy egy ilyennel jojjon ossze!!

2021. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, akkor egyszerűbb lemondani a kapcsolatról, mintsem reménykedni benne, hogy majd egyszer jó lesz. Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 10. 09:23
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy irtak! Pszichologus!
2021. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem elítélendő, de dolgozni kell rajta, mert hosszú távon nem marad egészséges a kapcsolat. Egy párkapcsolatbab az ember természetesen nagyon sok szeretetet tud és szeretne adni, különösképpen, hogy ha a szerelmének szüksége van rá. Meg akarja gyógyítani a sebeit, elérni, hogy soha, semmi ne fájjon neki. Viszont azok a sebek, amiket te hordozol ettől nem fognak begyógyulni. Szeretve leszel, és ez jó, de a korábbi hiányt senki sem fogja tudni meg nem történtté tenni. Azt a feltétel nélküli szeretetet, amit nem kaptál meg a szüleidtől, senki sem fogja tudni már megadni neked, és nem is feladata ez senkinek. Egy felnőtt párkapcsolatban jelen lévő szerelem, szeretet nem feltétel nélküli. Azt ki kell érdemelni, tenni kell érte, neked is adni kell érte. Az nem működik, hogyha te felveszed azt a szerepet, hogy te vagy az elesett, akit szeretni kell, mert téged nem szerettek sosem. Az a baj vele, hogy lehet, hogy találsz olyan lányt, aki ehhez asszisztál, viszont még ha hosszú távon is így marad, az is valószínűleg azért lesz, mert kettőtök lelki sebei pont összeillenek. Viszont közben valójában egyikőtök sem gyógyul meg, és még akadályozzátok is ebben egymást.

Szóval az én tanulságom, hogy ne érezd magad elítélendőnek, mert nem vagy az, az sem az, ha sok szeretetre van szükséged, de nem felejtsd el, hogy ezen dolgoznod kell. Persze, hogy ha van melletted valaki, aki szeret, az kapásból sokat javít a hangulatodon, de ezt inkább motivációnak és segítségnek érezd afelé, hogy meggyógyítsd ezeket a sebeket, és egyenrangú félként vehess részt a párkapcsolatban. Mert hidd el úgy sokkal jobb.

2021. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

“ Úgy látom, akkor egyszerűbb lemondani a kapcsolatról, mintsem reménykedni benne, hogy majd egyszer jó lesz. Köszönöm a válaszokat.”


Ilyen pozitiv hozzaallassal ne is akarj.. elmondtuk paran, keress fel szakembert, de persze egyszerubb lemondani a kapcsolatrol.. te tudod...

2021. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azt a szeretetet amit nem kaptál meg a szüleidtől, egy társ sosem fogja tudni neked megadni. Ő azt a szeretet tudja megadni, amit egy társ adhat, ami nem ugyanaz.

Ha nem mész el pszichológushoz és nem kezded el magad rendbeszedni, minden egyes kapcsolatot tönkre fogsz tenni. Te, és nem a társad, aki "nem szeret eléggé." A szeretet ugyanis nem így működik.

2021. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy működik. Adni tudom, hogy kell. Kapni nem tudom milyen.
2021. jan. 10. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!