Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy kapcsolatban élő lány chatel màs fiúkkal is?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedési szándékkal, teljesen hétköznapi témákról, nagyjából kétnaponta van üzenetváltás.
2022. júl. 21. 23:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, elítélendő, le kellene építeni az ilyen jellegű beszélgetéseket
Nem, amíg nem érintenek intim témákat, és nem kerül szóba találkozó sem, addig belefér
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ.
2022. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekem meg a páromnak se fér ez bele, kivétel a több éves barátságokat.

N 30

2022. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Azzal nincs semmi gond, ha valaki valakivel chattel. Miért ne lehetne ellenkező nemű személlyel beszélgetni az interneten olyan dolgokról amik mondjuk mind a két felet érdeklik?


Tudom, hogy az ilyen sokak szemét szúrja, de ezzel csak eltaszítják maguktól a másikat és esetleg úgy fogja csinálni, hogy nem szól róla. Szerintem rettentően bizalom romboló, ha a másik minden ok nélkül féltékenykedik vagy olyan miatt generálódik konfliktus aminek semmi jelentősége nincsen.


Addig a pontig szerintem nincsen baj ezzel még valamelyik fél nem kezd el olyannal próbálkozni, hogy talán tovább léphetnének olyan dolgok felé, mint izgató jellegű szexuális beszélgetés vagy érzelmi töltetű dolgok elképzelése a másikkal. (Ez szerintem már nem illendő, ha valamelyik fél foglalt.)


Lényeg a lényeg, hogy engem a sima chat nem zavarna, mert nincs tisztem megmondani a másiknak, hogy kivel beszélgethet és azt sem szabnám meg, hogy csak olyannal akit mondjuk már régóta ismer. Valószínűnek tartom, hogy nem azért fog velem maradni az adott személy, mert eltiltom attól, hogy chateljen másokkal. 🤐


Tehát én nem ítélném el és nem is tiltanám.

2022. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Csak a lúzerek féltékenykednek, mert önbizalomhiányuk van.
2022. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

A lényeg lemaradt, kik ők, és miért?

Ha a kérdés feltevést jól értelmezem vad idegenek, akikkel még nem találkoztál az életben sem, nyilván ők (is) közelebb kerülni szeretnének, a levelezés nem céltalan. Ehhez nagyon naívnak kell lenni! 2 idegen embernek semmiféle mondanivalója nincs 2 naponta a másik számára, nincs közös témájuk, élményeik, amiről lenne mit beszélni.

Amennyiben barátok, az más kérdés.

2022. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Hogyha két naponta, rendszeresen más fiúkkal beszélget, az nem fér bele.
2022. júl. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van ilyen ismerősöm, aki így cselekszik, de az okát nem tudom, miért teszi. Kevés neki a pasi, vagy nem érzi mellette jól magát, vagy UFÓ az egész.
2022. júl. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre: vannak olyan lányok akiknek kell a konstans egotuning és így udvaroltatnak maguknak (félrelépni viszont nem fognak, pont erre jó a chat, hogy tartani lehet vele a távolságot).

férfiban ez rosszabb, mert az IRL hajkurássza a csajokat, nemcsak irogat nekik szépeket.

2022. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Ha olyan fiú barátok, akikkel már a kapcsolat előtt is jóban volt, akkor emiatt ne építse le őket. Viszont ha fiúkkal ismerkedik úgy, hogy párja van, az gusztustalan dolog.
2022. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg csak hétköznapi témákról akkor nincs baj
2022. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!